Otrais «Alfa» kurss

30. IX plkst. 18.30 luterāņu draudze pilī aicina uz 2. Alfa kursa 1. nodarbību. Tās tēma ir «Kristietība — garlaicīga, nepatiesa un bezjēdzīga?», lektors — Arnis Šablovskis.

Pirmais kurss notika gada sākumā — ziemā un pavasarī. Ko tas devis Dundagas kristiešiem, luterāņu draudzei un cilvēkiem, kas ar kristietības pamatiem iepazinās tikai Alfa kursā?

Visiem Dundagas kristiešiem — sirdsmieru, ka viņi pilda sava Kunga Kristus pavēli evaņģelizēt, prieku un iespēju apvienot spēkus kopīgā kalpošanā, būt sadraudzībā, dzirdēt un pārdomāt dažādus kristīgus tematus.

Luterāņu draudze ieguvusi jaunus, dedzīgus cilvēkus, kas pievienojušies baznīcai. Trīs mazās grupiņas, kas izveidojās Alfa kursā, vēl ilgi tikās un studēja kristīgas grāmatas. Viena, tikusi galā ar Rika Vorena «Mērķtiecīgu dzīvi», vēl aizvien sapulcējas un domā par Bībeles studēšanu. Pārējo guvums — atšķirīgs, bet 4 vīri ir iemantojuši dzīvei jaunu jēgu, kas saistīta ar piederību Kristum un baznīcai. Visiem ir saglabājušās skaistas un siltas atmiņas par šiem vakariem.

Arī 2. Alfa kursā būs iespēja ikvienam, kas to vēlas, saistoši, brīvā, draudzīgā un jautrā gaisotnē iepazīties ar kristīgās ticības pamatiem. Daudzi taču no mums grib rast atbildes uz jautājumiem, kāda ir dzīves jēga, kas ir Jēzus, kāpēc būtu jālasa Bībele, kā Dievs mūs vada, kā varam pretoties ļaunumam un vislabāk izmantot atlikušo dzīvi, kā un kādēļ mums būtu jālūdz, vai Dievs šodien dziedina.

Alfa kurss, no vienas puses, ir izklaide — tuvāka iepazīšanās ar citiem cilvēkiem, vakariņas, mūzika, interesantas lekcijas, darbs mazajās grupās. Taču, no otras puses, tas ir arī nopietns darbs, jo lekciju un mazo grupu pulcēšanās laikā nav iespējams nesekot līdzi notiekošajam un nedomāt, neatbildēt uz būtiskiem jautājumiem.

Kā ļoti aizraujošu 1. Alfa kursa dalībnieki atceras nedēļas nogali, kas šoreiz notiks sestdien un svētdien, 14. un 15. novembrī. Tās būs 2 dienas pilnīgi citā vietā, ārpus Dundagas, un tajās galvenā tēma būs Svētais Gars. Tāpat šajās dienās būs iespēja baudīt sadraudzību, izmantot laiku aizlūgšanām.

Kursa noslēgums notiks 23. XII, tieši dienu pirms Ziemassvētkiem.

Alfa kurss ir par brīvu, bet to laikā būs iespēja ziedot vakariņām.

Visus, kas vēlas piedalīties šajā Alfa kursā, aicinām 30. IX droši ienākt pa galveno ieeju pilī, doties pa kāpnēm augšā, un tur jau jūs laipni sagaidīs un ierādīs visu pārējo. Ja netiekat uz 1. nodarbību, varat pievienoties citā. Vecāki, kam nav, kur atstāt mazuļus, varēs tos uzticēt bērnu pieskatītājām.

Diāna Siliņa

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2009/2009.09.30.2._alfa_kurss.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki