Auto mazgātava un riepu serviss

No 21. IX SIA «Dundagas meži» teritorijā (tā saucamajā Meliorācijas sētā) dundazniekiem un Dundagas viesiem pieejams jauns pakalpojums — iespējams nomazgāt automašīnu un iztīrīt tās salonu, kā arī nomainīt riepas.

SIA «Dundagas meži» direktors Nauris Freimuts: «Doma ieviest šādu pakalpojumu man radās jau pirms pāris gadiem. Reiz, peldoties Pāces dīķī, redzēju, kā turpat ūdens malā kāds automašīnas īpašnieks mazgā savu spēkratu un kā viss netīrais ūdens ieplūst dīķī. Bet tur peldas daudz dundadznieku, arī bērni! No otras puses, Dundagā nebija vietas, kur nomazgāt automašīnu.

Tagad esam radījuši šādu iespēju. No 8. X klienti pie mums varēs arī iegādāties riepas. Mazliet tālākā nākotnē turpat ierīkosim riepu servisu smagajām automašīnām, kā arī hidraulisko cauruļu servisu.

Strādājam darba dienās no pulksten 8.00 līdz 18.00, sestdienās no 8.00 līdz 15.00. Pakalpojumu cenas ir par procentiem 10 mazākas nekā Talsos: par vienkāršu vieglās automašīnas noskalošanu Ls 2,20 (tā aizņem apmēram 10 minūtes), par nomazgāšanu ar ievaskošanu Ls 3,50 (25 minūtes), par salona tīrīšanu Ls 6, par salona tīrīšanu kopā ar mazgāšanu — Ls 10 (stunda un 10 minūtes). Pašlaik mums ir divi darbinieki, viens montē riepas, otrs mazgā mašīnas, bet vajadzības gadījumā viens otram iet palīgā.

Jau pirmās dienas parādījušas, ka pakalpojumi ir vajadzīgi: riepu maiņa ir ikdienas nepieciešamība, un pāris autovadītāju katru dienu atbrauc nomazgāt mašīnas un iztīrīt salonu».

Uzklausīja Alnis Auziņš

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2009/2009.10.05.auto_mazgatava.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki