Latvijas Avīze

4. decembrī «Latvijas Avīzes» diena Dundagā. Sākums Pils lielajā zālē.

Plkst. 10.00 dienas atklāšana.

Tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski. Jautājumi un atbildes.

Plkst. 12.00 – 15.00 darbs interešu grupās.

Skaistumkopšanas meistardarbīca

Tikšanās ar uzņēmuma «Kolonna» skaistumkopšanas speciālistēm. Jaunumi un aktualitātes skaistumkopšanā, ieteikumi, kā pārliecinošāk sagatavoties Vecgada ballei.

Drošas braukšanas skola

Ieteikumi un paraugdemonstrējumi pārdrošu braukšanu ziemā. Iespēja katram izmēģināt jauno, konkursa «Gada auto 2009» 3. vietas ieguvēju VW Polo, Eiropas «Gada auto 2009» Opel Insignia un Ford Fiesta ST.

Lasītāju klubiņš

Grāmatas «Lizete, dzejniekam lemtā» atvēršanas svētki. Tikšanās ar grāmatas autori, rakstnieci Ingunu Baueri, grāmatas redaktori, rakstnieci Māru Svīri. Veltījums Kārļa Skalbes 130. dzimšanas dienai.

Astroloģijas meistardarbnīca

Kolektīva tikšanās ar žurnāla «36,6° C» astrologi Līgu Šīronu.

Tiesību skola

Tikšanās un konsultācijas ar Valsts zemes dienesta Kadastra un reģistru departamenta Zemes reformas daļas vadītāju Judīti Mierkalni. «Praktiskais Latvietis». Atbildes uz visiem jautājumiem par zemes lietām.

Plkst.15.00 tikšanās ar «LA» dienu dalībniekiem un izloze.

Balvās — a/s «Lauku Avīze» izdevumu abonementi, grāmatas, biļetes uz Nacionālā teātra izrādēm, «Statoil» degvielas kartes, galvenā balva — ceļojums 490 latu vērtībā!

Dienas gaitā izglābsim Latvijas dižkoku — Kaziņu doru priedi! Dundagas vidusskolēnu darbs kopā ar dabas pētnieku, grāmatas «100 dižākie un svētākie» autoru Gunti Eniņu.


Visu dienu par īpaši izdevīgām cenām varēs iegādāties izdevniecības «Lauku Avīze» grāmatas un tematiskās avīzes, kā arī noformēt «Latvijas Avīzes», «Mājas Viesa», «Praktiskā Latvieša», «Agro Topa» Lata romānu, tematisko avīžu, «36,6°C» abonementus nākamajam gadam ar būtiskām atlaidēm.

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2009/2009.10.27.latvijas_avize.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki