Tikšanās Mazirbē

31. X Mazirbes internātpamatskolā ar novada domes priekšsēdētāju Aldonu Zumbergu un izpilddirektoru Elmāru Pēterhofu tikās apmēram 20 Mazirbes un citu piekrastes ciemu iedzīvotāji.

A. Zumbergs un E. Pēterhofs iepazīstināja ar četros mēnešos paveikto un nākotnes iecerēm. Tieši mazirbniekiem svarīgi daži padarīti darbi: internātpamatskolā no Lībiešu tautas nama pārcelta bibliotēka un tajā ierīko bezmaksas interneta piekļuves vietu, uz Mazirbi brauc reidos pašvaldības policists, veikalā nopērkams novada laikraksts. Regulāri par jaunāko novada dzīvē iespējams uzzināt Dundagas interneta lapā.

Viesi atbildēja uz jautājumiem. Iedzīvotājus interesēja, kā nākamgad būs iespējams skatīties televīzijas pārraides, ko apsolīja noskaidrot Kolkas pagasta pārvaldes vadītājs Aldis Pinkens, par teritoriālo plānojumu (E. Pēterhofs solīja, ka tas būs gatavs pavasarī), par atkritumu saimniecību (arī no nākamā pavasara gaidāmas pārmaiņas), teritorijas labiekārtošanu, vietējo tūristu plūsmu, tukšo Lībiešu tautas namu, kas ir Lībiešu savienības, nevis pašvaldības īpašums.

Vairāk novembra «Dundadzniekā».

Alnis Auziņš

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2009/2009.11.02.mazirbe.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki