Koncerts «Ziemassvētkus gaidot»

19. XII Dundagas pilī notika koncerts, kurā piedalījās Dundagas jauktais koris, pensionāru ansamblis «Sendienas» un «Sensus» dejotājas.

Šovakar savas durvis neaizver,
Ielaid debess atspīdumu telpā.
Šonakt varbūt atnāks eņģel’s kluss
Sasildīties tavā siltā elpā, Sasildīties savā ticībā.

Koncerta ieskaņā Dundagas jauktais koris, svecītēm degot, ienāca zālē, dziedot dziesmu «Klusa nakts, svēta nakts». Koris sagatavotajā Ziemassvētku programmā

bija jaušams miers, pārdomas, ticība un cerība. Koncertā dziedāja arī allaž naskais dažādu izrīcību kuplinātājs — pensionāru ansamblis «Sendienas». Tagad arī vidusskolas jauniešu ansamblis katru reizi pārsteidz ar kādu interesantu priekšnesumu. Šoreiz, skanot dziesmai «Divi eņģeļi», to jauki papildināja «Sensus» dejotājas. Jautrāku noskaņu radīja jauniešu dziedātā «Nāc kopā ar mums» un dziesma «Karameles». Luīze Čaunāne pie klavierēm atskaņoja skaņdarbu no jauniešu vidū iecienītās filmas «Krēsla», Artūrs Šnikvalds spēlēja saksafonu, bet par programmas kopīgo noskaņu rūpējās Vairas Kamaras teātra studijas jaunieši.

Koncerta dalībnieki novēlēja visiem klusus, gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu, kam pievienojas arī šo rindiņu autore!

Smaida Šnikvalde

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2009/2009.12.22.koncerts.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki