Pie Ziemassvētku rūķa

Svētki gan pagājuši, bet gribas atcerēties jaukos notikumus bērnudārzā «Kurzemīte» un pateikties visiem dalībniekiem!

Pirms Ziemassvētkiem pie mums ieradās rÅ«Ä·is SarkansnÄ«pis un aicināja sēsties greznās kamanās, lai dotos pretim Ziemassvētku rÅ«Ä·im. Jau pirms tam 6. grupas bērni bija dziedājuÅ¡i audzinātājas RudÄ«tes iemācÄ«tās dziesmiņas par ziemu. Ceļā mÅ«s gaidÄ«ja brÄ«numi. Izrādās, ka netīšām bijām uzmodinājuÅ¡i no ziemas miega divus lāčus (bet varbÅ«t Roberta un Sigitas mammas Dinu Ludeviku un Santu Čači). Abi pievienojās bērnu dziesmai par lācēnu muzikantu un vēlējās doties lÄ«dzi. Labprāt, kopā jautrāk! Pēkšņi no krÅ«miem izlēca … vilks!? Nē, tomēr ne! Tā bija vāverÄ«te. «Esmu brÅ«na vāverÄ«te, cietu riekstu lobÄ«tāja!»

Dejojām ar to kopā un aicinājām arī viņu doties pie Ziemassvētku rūķa. Pa ceļam vēl satikām pelīti kārumnieci (Gundu Grasmani) un kaķēnu (Līvas mammu Ingu Bērzkalni), kam ļoti patika mūzika. Iemācījām kaķēnam nospēlēt melodiju ar zvaniņiem, bet lāčiem — ritmiski klaudzināt ar kociņiem. Tikai pirms Ziemassvētkiem var notikt tādi brīnumi. Pie mums bija atlidojusi pat bitīte zeltspārnīte (Valta mamma Gundega Nordena). Izrādījās, ka arī viņai mīļākā rotaļa ir «Kas dārzā?».

Drīz vien satikām Ziemassvētku rūķi, un viņš katram uzdāvināja brīnišķīgu saldumu rūķīti.

Kad vakarā kopā ar vecākiem sēdējām pie svētku galda, dzirdējām vēl nezināmu dziesmu: «Reiz mežā dzima eglīte». Lūk, ko visu piedzīvojām pirms Ziemassvētkiem!

6. grupas rūķīšu vārdā — Līga un Irina

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.01.13.pie_ruka.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki