Latvenergo Klienta karte

No februāra vidus a/s «Latvenergo» klienti norēķinu kvīšu vietā saņems Klienta karti, kuru turpmāk ērti varēs izmantot, apmaksājot patērēto elektroenerģiju.

Līdz šim a/s «Latvenergo», sūtot klientiem norēķinu kvītis, ik gadu iztērēja vairāk nekā 25 tonnas papīra. Ieviešot Klienta karti, norēķināšanās par elektroenerģiju būs ekonomiskāka un arī videi draudzīgāka. A/s «Latvenergo» Klienta karte ir uzņēmuma ierosme kopā ar klientiem piekopt un daudzināt zaļāku dzīvesveidu, jo kartes ļaus veidot ap mums tīrāku vidi, kā arī saglabāt dabas resursus — kokus.

A/s «Latvenergo» Klienta karte ir a/s «Latvenergo» klienta identifikācijas līdzeklis, ar kuru, maksājot par elektroenerģiju Latvijas Pasta nodaļās un banku filiālēs, turpmāk varēs ērtāk un ātrāk identificēt maksātāju un ļaus ātri atrast klientu uzņēmuma datu bāzēs.

A/s «Latvenergo» Klienta kartes vienā pusē ir informācija par klientu: klienta vārds, uzvārds; klienta līguma numurs; līguma objekta adrese; svītru kods ar informācija par klienta līgumu. Savukārt kartes otrā pusē atrodama a/s «Latvenergo» Klientu servisa kontaktinformācija, kas palīdzēs viegli sazināties ar a/s «Latvenergo».

Iepriekš, norēķinoties par elektroenerģiju, klienti operatoriem Latvijas Pasta nodaļās vai banku filiālēs deva aizpildītu norēķinu kvīti. Turpmāk šajās pašās norēķinu vietās vajadzēs tikai uzrādīt Klienta karti sevis identificēšanai un nosaukt naudas summu, kas jāmaksā par iepriekšējā mēnesī patērēto elektroenerģiju. Patērētās elektroenerģijas daudzums nebūs jāuzrāda, jo a/s «Latvenergo» to aprēķinās atbilstoši samaksātajai summai.

2009. gada decembrī a/s «Latvenergo» Klienta kartes ieviesa Saldus un Brocēnu novadā, kur klienti ir pozitīvi novērtējuši kartes izmantošanas priekšrocības. Tādēļ 2010. gadā Klienta karti ieviesīs visā Latvijā, tās klientiem izsūtot aptuveni 4 mēnešu laikā. Pāreja uz a/s «Latvenergo» Klienta kartes izmantošanu notiks pakāpeniski. Lai arī klienti būs saņēmuši kartes, līdz 2010. gada beigām vēl varēs veikt maksājumus arī ar norēķinu kvītīm.

Lai nākotnē, lietojot karti, klienti varētu ērti sekot līdzi savam elektroenerģijas patēriņam un samaksātajām summām, kopā ar Klienta karti nosūtīs elektroenerģijas patēriņa tabulu, kurā varēs pārskatāmi ierakstīt skaitītāja rādījumu un sekot līdzi maksātajām summām. Pārskatu par pēdējos mēnešos veiktajiem maksājumiem klientiem turpmāk nosūtīs ne retāk kā reizi divos gados.

Klienta karti izsūtīs pa pastu pašdeklarēšanās klientiem — privātpersonām, kurām līdz šim nosūtīja norēķinu kvītis. Savukārt Klienta karti pagaidām nesūtīs, ja klients par elektroenerģiju norēķinās internetā. Taču arī elektronisko norēķinu lietotāji var Klienta karti iegūt, bet tad tā jāpasūta, zvanot uz Klientu servisu pa bezmaksas tālruni 80200400, rakstot e-pastu uz klientu.serviss@latvenergo.lv vai kādā no a/s «Latvenergo» Klientu apkalpošanas centriem.

Klienta kartes nozaudēšanas gadījumā to varēs atjaunot, pasūtot Klientu servisā pa bezmaksas tālruni 80200400. Izgatavoto karti klientiem nosūtīs pa pastu.

Uzņēmuma klientus joprojām aicinām izmantot pašapkalpošanās portālu www.e-latvenergo.lv, kurā ir redzamas samaksātās summas, skaitītāja radījums, līdz kādam maksāts iepriekšējos mēnešos. Turpat iespējams norēķināties par elektroenerģiju, pieslēgt automātisko izlīdzināto maksājumu par elektroenerģiju, kā arī pieteikties citiem pakalpojumiem. Portālā var lejupielādēt izmantošanai arī elektronisku elektroenerģijas patēriņa tabulas formātu.

A/s «Latvenergo» ir sociāli atbildīgs un videi draudzīgs uzņēmums, kuram svarīgi savā darbā nodrošināt racionālu dabas resursu izmantošanu. Tādēļ a/s «Latvenergo» aicina klientus pievienoties šiem centieniem, ierobežojot neefektīvu papīra izmantošanu, kā arī turpmāk pēc iespējas izmantot informāciju par saviem maksājumiem elektroniski.

Andris Siksnis, a/s «Latvenergo»
Ārējās komunikācijas daļas vadītājs
Tālr. 67728811; 29286350

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.02.24.latvenergo.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki