Pieteikšanās LU Fonda stipendijai

No 1. līdz 22. III 12. klases abiturienti, topošie Latvijas Universitātes studenti, var pieteikties Latvijas Universitātes Fonda stipendiju programmai «Ceļamaize 2010 un M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija», aizpildot tiešsaistes anketu mājas lapā www.fonds.lv.

Stipendija paredzēta perspektīviem un zinātkāriem topošajiem studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet možs prāts un skaidra nākotnes vīzija, kuri ir sabiedriski aktīvi un centīgi mācībās. Stipendijas apjoms ir 150 lati mēnesī 10 akadēmiskos mēnešus. Stipendiju var izlietot mācību maksas segšanai, ja neiekļūst budžeta grupā, vai ikdienas tēriņu segšanai — dzīvošanas izdevumi un sevis intelektuālai pilnveidei.

«Mecenātu stipendiātiem jābūt ar līdzīgu raksturu kā pašiem mecenātiem — izcilām personībām, mērķtiecīgiem, sociāli un sabiedriski aktīviem, atvērtiem un godprātīgiem cilvēkiem», aicinot uzdrīkstēties un pieteikties topošos studentus, stāsta LU Fonda direktore Laila Kundziņa.

Līdz 22. III mājas lapā www.fonds.lv jāizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa un noteikta parauga CV, jāpievieno 11. klases liecība (jāieskenē) un rekomendācija no vidusskolas direktora vai ārpusskolas un interešu izglītības iestādes vadītāja (jāieskenē), rekomendācija no pašvaldības sociālā darbinieka (jāieskenē); izziņa no sociālā dienesta, kas apliecina ģimenes kopējo ienākumu līmeni vai apgrūtināto sociālo stāvokli (jāieskenē), un citi dokumenti, kas varētu palīdzēt iegūt stipendiju.

Pieteikumus no 26. III līdz 9. IV neklātienē izvērtēs komisija, otrajai kārtai izvirzītos kandidātus aicinās uz intervijām klātienē (no 12. IV līdz 14. V). Stipendijas ieguvējus 2010./2011. gadam paziņos 19. V.

Stipendijas «Ceļamaize un M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija» mediju partneri – portāls Delfi.lv, laikraksts «Latvijas Avīze», studentu radio «Radio Naba» un televīzija LNT.

Par LU Fondu

Nodibinājums LU Fonds darbojas kopš 2004. gada un ir respektabla mecenātisma organizācija, kas rūpējas par izciliem, centīgiem (arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu) studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem un par izciliem izglītības, zinātnes un kultūras darbiniekiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.

Laine Vose, LU Fonda komunikāciju speciāliste
Tālr. 672 44 120
E-pasts: laine.vose@fonds.lv
www.fonds.lv

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.02.24.luf.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki