Kolkas pamatskolā

Rosīgu un raženu darba cēlienu aizvadījusi Kolkas pamatskolas saime.

14. I skolēni, kas pirmo pusgadu pabeidza ar optimālām un teicamām sekmēm, devās ekskursijā uz «Līvu akvaparku» un pusdienot uz «Lido«.

3. un 4. klases prezentācija projektu nedēļā «Mežs».

12. II notika Zaļās pēcstundas par tēmu «Mežs». Sportojām skolas zālē un darbojāmies Domātavā. Šāds pasākums notiek jau vairākus gadus. To rīko skolas vides izglītības koordinatore skolotāja Aiga, kas palīdzēja skolēniem Domātavā, un sporta skolotājs Oskars kopā ar devīto klasi, kuri rūpējoties par spēļu norisi.

17. II Kolkas pamatskolā uz sarunu ar skolēniem bija ieradušies Dundagas pagasta policists J. Simsons un Dundagas vidusskolas psiholoģe. Šī tikšanās sakrita ar Latvijas vispārējo Ēnu dienu, tāpēc policistam līdz bija ieradušies trīs zēni, kas «ēnoja» policista darbu.

18. II skolas zālē notika pasākums ar Dundagas draudzes svētdienas skolas piedalīšanos «Kā iepazīt Jēzu?». Grupas vadītāja ar bērniem sniedza dažādus priekšnesumus: dziesmas, stāstus, arī mazu teātra izrādi un lūgšanu.

Rasola pagatavošana. Foto no Kolkas pamatskolas albuma

9. III skolā notika ilgi gaidītā Meiteņu un zēnu diena — jau otro gadu. Meitenes un zēni darbojās atsevišķi. Viss notika 4 darbnīcās. Meitenēm vajadzēja rādīt prasmi aerobikā, lakatu siešanā, portretu veidošanā un rasola gatavošanā. Zēni strādāja Morzes, Galda tenisa, Šautriņu un Apsveikuma darbnīcās.

11. III Zaļās komitejas pārstāvji devās uz Talsiem, lai iepazīstinātu ar vides spēli «Klimata pārmaiņas». Spēlei bija jābūt saistībā ar vides problēmām un klimata pārmaiņām. Skolēniem ar uzdevumu bija jātiek galā piecās minūtēs. Acīmredzot izdevās labi, jo kopvērtējumā spēle ierindojās trešajā vietā. 23. IV Zaļā komiteja dosies uz Rīgu, un mūsu spēle kopā ar 32 citām spēlēm cīnīsies par uzvaru.

19. III Kolkas pamatskolas pūtēju orķestris piedalījās Kurzemes novada pūtēju orķestru skatē Talsos un ieguva II pakāpi.

Kolkas pamatskolas skolēni un skolotāji ir iesaistījušies starptautiskā projektā «Atrastā Latvija». Meklējam fotogrāfijas, kas liecina par mūsu dzimtā novada pagātni — ēkām, dabas skatiem, cilvēkiem.

Vizuālās mākslas olimpiādē piedalījušies Jānis Čačis (2. kl.), Santa Švaikovska (4. kl.), Paula Kučinska(5. kl.), Māra Leitendorfa (6. kl.), Marta Sakniņa 7. kl.) un Elīza Sakniņa (8. kl.). Atzinību ieguva Jānis, Santa, Paula, Marta un Elīza.

Latviešu valodas olimpiādē piedalījās Terēze Runce (8. kl.) un Matīss Stīpnieks (9. kl). Terēze ieguva 1. vietu savā klašu grupā. Matīsam 9. vieta starp Dundagas, Talsu un Rojas novadiem. 15. III Terēze piedalījās XXIII Latviešu valodas valsts olimpiādē Rīgā. Ģeogrāfijas olimpiādē atzinības rakstu par iegūto 5. vietu saņēma Terēze Runce.

8. klases skolnieces Annija Karīna Ūdre un Elīza Sakniņa, skolotāja Aisma Brande

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.04.20.kolkas_skola.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki