Writing /home/e-smith/files/ibays/Primary/html/data/meta/arhivs/vecas_zinas/2010/2010.04.29.lase.meta failed
Unable to save metadata file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.

Mūsu volejbolistu atzīstamais sasniegums

«Lāses 2010 kausa» izcīņā volejbolā Rīgā, Skonto hallē, Dundagas vidusskola ieguva 3. vietu. Par sacensībām stāsta Dundagas novada Domes priekšsēdētājs Aldons Zumbergs.

«Lāses 2010 kausa»
izcīņas dalībnieki

Gunita Amoliņa, Signe Aukmane, Aldis Avotiņš, Jēkabs Avotiņš, Laura Baļķīte, Simona Bernāne, Henrijs Bernāns, Juris Bērziņš, Raitis Bērziņš, Dāvis Bērzkalns, Edgars Cīrulis, Krists Dambergs, Nauris Dzērve, Ēriks Feldentāls, Zane Grīnīte, Askolds Jāvalds, Arta Licenberga, Emīls Petrovics, Matīss Pētersons, Ernests Salcevičs, Roberts Sproģis, Mārtiņš Šenbergs, Kristaps Šepte, Dārta Vinovska, Aigars Zvirbulis

Uz sacensībām mani uzaicināja Latvijas Volejbola federācijas prezidents Almers Ludviks, jo Dundagas vidusskola «Lāses 2010 kausa» izcīņā piedalījās ar vislielāko komandu skaitu valstī — mūsējiem bija 11 komandas. Tātad esam novads, kurā ir visvairāk volejbola spēlētāju.

Par sacensībām biju dzirdējis, zināju arī, ka Dundagas volejbolisti tajās piedalās, bet pats ne reizi vēl nebiju redzējis, kā šis spēles notiek. Ieraugot, ka milzīgā zāle sadalīta 16 laukumos, kur spēlē volejbolu, biju apjucis. Taču viss bija lieliski organizēts. Viena spēle ilgst 8 minūtes. Spēlē, kamēr viena no komandām sasniedz 25 punktus vai beidzas laiks. Par uzvaru saņem 2 punktus, par neizšķirtu rezultātu — 1, par zaudējumu — 0.

Dundagas vidusskola balvā ieguva 20 volejbola bumbas: mūsējā bija skola, kas piedalījusies ar vislielāko komandu skaitu 1. posma sacensībās, lielāko komandu skaitu finālsacensībās un kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu valstī, kas ir atzīstams sasniegums.

Interesanti bija vērot ar pienu saistītās atrakcijas spēļu starplaikos — arī piena dzeršanā mūsu skolēni bija pārāki par citiem. Tas tāpēc, ka piens Dundagā ir cieņā: skolā darbojusies «Piena programma» un mums ir sava pienotava.

Esmu ierosinājis «Lāses 2010 kausa»izcīņas dalībniekiem piešķirt bezmaksas braucienu uz Eiropas meistarsacīkstēm volejbolā, kas notiks maija beigās Rīgā. Tas būs stimuls dundadzniekiem spēlēt volejbolu arī turpmāk. Uzteicamas visas Dundagas vidusskolas sporta skolotājas: Gundega Lapiņa, Skaidrīte Motmillere un Una Sila, kas ieguldījušas lielu darbu, lai šādi rezultāti tiktu sasniegti. Novēlu tā arī turpināt!

Diāna Siliņa

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.04.29.lase.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki