Jauns labdarības projekts

Labdarības portāls Labiedarbi.lv, kas veidots sadarbībā ar SMScredit.lv un Draugiem.lv, uzsāk ilglaicīgu labdarības projektu, lai finansiāli atbalstītu un veicinātu Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas.

Labiedarbi.lv ir interaktīvs projektu konkurss, kurā var piedalīties vai līdzdarboties ikviens interneta lietotājs. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi vērstiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanai.

Viens projektu pieteikums var pretendēt uz līdz pat Ls 2000 lielu finansiālu atbalstu. Kopējais konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir no 5000 līdz 6500 latiem un vairāk1), kas dod iespēju atbalstīt vidēji 5 projektus ik mēnesi (50 līdz 70 projektus gadā).

Labiedarbi.lv atbalsta: talantu, dotību un prasmju attīstīšanu; radošu ideju īstenošanu un sapņu piepildīšanu; jaunu zināšanu un pieredzes gūšanas ierosmes; radošus, izglītojošus un sportiskus pasākumus; izglītības ieguves un turpināšanas iespēju meklējumus.

Projektu konkurss norisinās divās kārtās. Pirmajā kārtā vērtē pieteikumu atbilmi konkursa nolikuma prasībām un kritērijiem. 10 labākos pieteikumus izvirza konkursa otrajai kārtai, kas ir bezmaksas publiska balsošana portālos www.labiedarbi.lv. un www.draugiem.lv. Balsošana abos portālos ir saskaņota: neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaitu automātiski skaita kopā, un tas ir identisks abos portālos. Balsot un sekot līdzi balsojuma rezultātiem var visu diennakti.

Projektu konkursā var piedalīties bērni, jaunieši un pieaugušie bez vecuma ierobežojuma un bezpeļņas organizācijas. Interesenti pirmajam projektu konkursam var pieteikties jau šodien, elektroniski aizpildot pieteikuma formu portālu Labiedarbi.lv sadaļā «Iesniedz projektu» vai Draugiem.lv.

Patlaban interesenti jau piesakās pirmajam projektu konkursam. 6. V pieņems pēdējos pieteikumus un tos sāks izskatīt. 10. V sāksies balsošana, kas ilgs līdz 31. V. Taču turpmāk projektu ikmēneša konkursiem varēs pieteikties līdz katra mēneša 25. datumam, un balsošana sāksies līdz ar nākamā mēneša pirmo datumu.

Labiedarbi.lv pašlaik ir vienīgā šāda veida labdarības ierosme Latvijā:

  1. projektu konkurss ir pieejams visiem interneta lietotājiem — gan fiziskām personām, gan organizācijām;
  2. tam pieteikties ir vienkārši un ērti, elektroniski aizpildot pieteikumu, kam var pievienot attēlus, video u.c. failus;
  3. pieteikumu izskatīšana notiek ļoti ātri — vidēji 5 dienās;
  4. uzvarētājus mēneša laikā nosaka sabiedrība, nevis vairāku cilvēku žūrija;
  5. uzvarētāju noteikšanā var līdzdarboties ikviens Latvijas iedzīvotājs, jo uzvarētājus nosaka publiski ar bezmaksas balsojuma palīdzību; tā ir iespēja ikvienam atbalstīt savus ģimenes locekļus, radiniekus, draugus un paziņas.

Sīkāk par projektu portālos www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv, vai vaicājot Labiedarbi.lv projekta vadītājai Līgai Skromanei: tālrunis 66051666, epasts liga.skromane@labiedarbi.lv.

1) Projektu konkursa finansējuma fondu veido SMScredit.lv ikmēneša Ls 0,50 ziedojums no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī.
You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.05.05.labie_darbi.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki