Writing /home/e-smith/files/ibays/Primary/html/data/meta/arhivs/vecas_zinas/2010/2010.05.27.kocinu_stadisana.meta failed
Unable to save metadata file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.

Kociņu stādīšana Pūpolsalā

Lai Dundaga kļūtu vēl zaļāka un skaistāka, SIA «Jaunemari» Meža dienu pasākumā «Par zaļu un neatkarīgu Latviju!» tai uzdāvināja 9 kociņus. Par to, kur tos iestādīja, stāsta Saimnieciskā dienesta vadītājs Andris Kojro.

Vispiemērotākā vieta mums ar Dundagas mežniecības mežzini Ēriku Bērzkalnu šķita Pūpolsala. Devāmies uz stādaudzētavu un izvēlējāmies kociņus: dažādas ievas ar dekoratīvo lapojumu, piemēram, sarkanu, kādu kārklu, vītolu, pūpolu.

12. V pēcpusdienā Pūpolsalā pulcējās pašvaldības un mežniecības darbinieki, kā arī «stipendiāti». Stādīšanai bijām sagatavojušies: mums bija mietiņi un drāšu pinums, ko aplikt kociņiem, lai tos nenograuztu bebrs. Laika apstākļi mūs lutināja: spīdēja saule, kas mūs sildīja, un pūta neliels vējiņš, kas atvēsināja.

Pirms stādīšanas pūpolu svinīgi pasniedzām Edgaram Kārklvalkam, kas turpmāk gādās par visiem šiem kociņiem. Pūpolu iestādīja salas vidū. Pārējiem kociņiem sameklējām citas piemērotas vietas. Ievas aug gar kanāla malu.

Prieks, ka atkal Dundagā kāds kociņš pavasarī iestādīts. Lai tie labi aug!

Diāna Siliņa

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.05.27.kocinu_stadisana.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki