Writing /home/e-smith/files/ibays/Primary/html/data/meta/arhivs/vecas_zinas/2010/2010.09.02.atbalsts_skoleniem.meta failed
Unable to save metadata file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.

Atbalsts skolēniem

2. IX bērnu dienas centrā «Mājas» no AB.LV Sabiedriskā labuma fonda mūsu novada jaunāko klašu skolēni saņēma dāvanu kartes — katru 25 latu vērtībā — skolas preču iegādei. Finansējumu skolēniem no maznodrošinātām ģimenēm ziedoja Aizkraukles bankas klienti labdarības golfa turnīrā «AB.LV Charity Golf tournament 2010».

Kopumā labdarības golfa turnīrā piesaistīja finanses 52 skolēnu atbalstam. Tos AB.LV Sabiedriskā labuma fonds sadarbībā ar pašvaldību sociālajiem dienestiem nodeva Dundagas novada un Kocēnu novada jaunāko klašu skolēniem. Mūsu novada Sociālā dienesta vadītāja Ineta Mauriņa kopā ar vidusskolas sociālo pedagoģi Vizmu Lagzdiņu bija apzinājušas 27 skolēnus, kam šādu atbalstu vajag visvairāk. 2. IX dāvanu kartes saņēma astoņi, bet pārējie 19 pie tām tiks tuvākajās dienās.

Labdarības akcija «Skolas soma» notiek kopš 2006. gada, un tā līdzējusi sekmīgi uzsākt skolas gaitas vairāk nekā 4000 skolēnu. Akcijas norisi koordinē fonds «Ziedot» sadarbībā ar vairāk nekā 30 citām Latvijas labdarības organizācijām. Jau otro gadu ar savu ieguldījumu akcijai pievienojas arī AB.LV Sabiedriskā labuma fonds.

Kā pastāstīja AB.LV Sabiedriskā labuma fonda valdes priekšsēdētājs Mareks Indriksons, fonds cieši sadarbojas ar Valmieras novada fondu un Talsu novada fondu. Savukārt Talsu novada fonda vadītāja Iveta Rorbaha, kas labi pārzina savas puses ļaužu dzīvi un vajadzības, bija ieteikusi ar dāvinājumiem atbalstīt Dundagas novadu.

Pa mazai dāvaniņai — pildspalvai, atstarotājam vai piezīmju grāmatiņai — mācību gada otrajā dienā tika ikvienam bērnu dienas centra «Mājas» apmeklētājam. Paldies abiem fondiem!

Jāpiebilst, ka AB.LV Sabiedriskā labuma fonds ir korporatīvs labdarības fonds, kas sekmē sabiedrības un biznesa sociālo atbildību par līdzcilvēkiem un vidi. Fonds, kura dibinātāji ir Oļegs Fiļs un Ernests Bernis, atbalsta radošus cilvēkus un izcilas organizācijas, kas iegulda savus pūliņus un zināšanas, lai sasniegtu visai sabiedrībai svarīgus mērķus — veidotu stipru Latvijas valsti, saliedētu un pārtikušu sabiedrību.

Alnis Auziņš

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.09.02.atbalsts_skoleniem.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki