Writing /home/e-smith/files/ibays/Primary/html/data/meta/arhivs/vecas_zinas/2010/2010.10.05.paldies.meta failed
Unable to save metadata file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.

Paldies!

Būt skolotājam — tā nav tikai misija, bet gan sirdsdegsme un izaicinājums!Kolkas izglītības iestāžu darbinieki saka sirsnīgu paldies novada deputātei Regīnai Rūmniecei par doto iespēju baudīt atvasaru un paplašināt redzesloku Skolotāju dienas ieskaņā 1. X, dodoties ekskursijā uz maizes ceptuvi «Lāči».

Ekskursijas laikā skolotāji un darbinieki iepazinās ar ceptuves darbību un īstas rudzu maizes vērtībām, nogaršoja maizi un grauzdiņus. Ceptuves darbinieki Skolotāju dienā deva iespēju izcept īstu svētku kliņģeri un katram savas laimes cepumiņu.

Pēc tam apmeklējām trīs dimensiju dokumentālo filmu «Okeāna pasaule 3D. Atgriešanās», kuras galvenais varonis logerheda1) jūras bruņurupucis, senču aicinājuma vadīts, aicina satriecošā ceļojumā cauri visam Atlantijas okeānam, nemitīgi sastopoties ar neskaitāmām briesmām.

Ekskursijas noslēgumā mūs sagaidīja pārsteigums Bērzciema jūrmalā — gulbju salidojums rudenīgā līča rāmajos ūdeņos. Paldies par jaukajiem mirkļiem un iespaidiem, kas deva spēku un uzmundrinājumu jaunā darba cēliena turpinājumam!

Antra Laukšteine, Kolkas pamatskolas direktore

1) lat. Carreta carreta
You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.10.05.paldies.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki