Autobuss skolēniem

Skolēnu autobuss No 23. XI novada rīcībā ir pilnīgi jauns deviņpadsmitvietīgs Mercedes-Benz autobuss skolēnu pārvadājumiem.

Kā pastāstīja novada izpilddirektors Ģirts Kalnbirze, novada dome, izmantojot Valsts reģionālās attīstības aģentūras pārraudzītās Latvijas un Šveices sadarbības programmas iespējas, bija lēmusi iegādāties autobusu skolēnu pārvadāšanai. Tagad tas noticis. 23. XI Valsts reģionālās attīstības aģentūras vadītājs Māris Krastiņš nodevis dundadzniekiem jauno spēkratu. Pašvaldības līdzfinansējums ir 10% jeb Ls 3422,31, pilnā summa — Ls 34 223,08.

Autobuss sāks kursēt acīmredzot no decembra, nogādājot Talsu un mūsu novada skolēnus uz Mazirbes internātpamatskolu un atpakaļ uz dzīvesvietu, tā atslogojot pašvaldības budžetu. Papildus to izmantos skolēnu pārvadāšanai uz pasākumiem, sacensībām, iespējams, arī citos maršrutos.

Tā kā autobusu mūsu pašvaldības pārstāvji ieguva Kuldīgā, Ģ. Kalnbirzem pavērās iespēja sēsties pie stūres pirmajam izmēģinājuma braucienam. Ripojis labi! Autobusam līdzi nāk arī radžotu ziemas riepu komplekts un OCTA polise uz gadu.

Alnis Auziņš

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.11.24.autobuss_skoleniem.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki