Dāvāsim māju izjūtu!

«Mājas»

Decembris ir atnācis ar atgādinājumu, ka Latvijas zemei Dievs dāvājis visus iespējamos gadalaikus, un viens no tiem tagad ir visā krāšņumā, balts un sniegots, īstens ziemas un Ziemassvētku mēnesis. Vai to uzskatīt par Dieva dāvanu, ja tik daudz saveļas uz mūsu pleciem: ko mugurā vilksim, kā izbridīsim un izbrauksim, kā sasildīsimies, kur naudu ņemsim un vēl, un vēl?

Jā, ir gan, īpaša Dieva atgādinājuma dāvana mums — sniegotajā Latvijā dzīvojošajiem! Atgādinājums par visu, kas ar naudu nav nopērkams ne nabagam, ne bagātam — pacietība, cieņa, uzticība, sapratne, spēja sajust un kalpot. Mīlestībā labo vairot.

Arī savas mājas katrs varam īpaši sajust. Nav svarīgi kvadrātmetri, bet attiecību siltums. Ja ir silti, tad gribas atgriezties, — tāda visu mūžu kopjama māju sajūta.

Par «Mājām» saucam arī savu bērnu centru. Ir liela atbildība, lai šis vārds piepildītos ar tā patieso Dieva doto jēgu. Novērtējums var būt tikai viens — bērnu uzticēšanās un paļāvība.

Mēs abas katru darbadienu mācāmies grūto, bet skaisto mācību: pacietība, sapratne, pazemība, mīlestība. Ziemassvētki ir arī pateicības laiks. Pateicamies visām mīļām sirdīm, kas ir palīdzējušas, pateicamies ģimenēm par uzticētiem bērniem, pateicamies visiem atbalstītājiem!

Lai Ziemassvētku nakts ir klusa un svēta ikvienā mājā, ikvienam mūsu novadā, mūsu zemē!

Zinta un Alfa no «Mājām»

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.12.23.majas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki