Writing /home/e-smith/files/ibays/Primary/html/data/meta/arhivs/vecas_zinas/2011/2011.07.26.velomaratona_barona_taka_noslegums.meta failed
Unable to save metadata file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.

Velomaratona «Barona taka» noslēgums

22. VII Dundagas parka estrādē notika velomaratona «Barona taka» noslēguma pasākums. Tā īpašā viese bija eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, kas piekritusi kļūt arī par šī velomaratona patronesi. Vairāk par pasākumu lasiet augusta pirmajā «Dundadzniekā»!

Ervīna Kristiņa, Daigas Muželovskas, Alandas Pūliņas un Diānas Siliņas foto

Pateicība

Liels paldies visiem mūsu novada un tuvākās apkārtnes ziedotājiem par atbalstu velomaratona «Barona taka» noslēguma pasākumam: Ivaram Petrovicam, Ivo Kaleram un Modrim Cīrulim par ziedoto degvielu viesmāksliniekiem, Elmai Zadiņai par pašceptajiem maizes kukuļiem un dižraušiem, Ķierpju ģimenei par medu, Dundagas pienotavai par sieriem, zvejniekiem Vilim Tarlapam un Andrim Antmanim par kūpinātajām butēm, SIA «Līcis 93» par šprotēm, SIA «Belgrade» par galda klāšanu viesiem, Aldim Anzenavam par finansējumu, lai balle notiktu ilgāk, Drosmai Greiško par gardo zivju zupu velomaratona dalībniekiem, Dundagas Mākslas un mūzikas skolas kapelai par velomaratonistu sagaidīšanu.

Baiba Dūda, Smaida Šnikvalde, Ruta Bērziņa un Alanda Pūliņa

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2011/2011.07.26.velomaratona_barona_taka_noslegums.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki