Writing /home/e-smith/files/ibays/Primary/html/data/meta/arhivs/vecas_zinas/2011/2011.12.12.dundagas_sklandurausi.meta failed
Unable to save metadata file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.

Dundagas sklandrauši

Latvija iepazīs Dundagas sklandraušu smaržu.

Jau otro mēnesi Talsu televīzija piedalās Latvijas Televīzijas projektā «Latvijas stāsti». Viens no tās veidotajiem raidījumiem būs redzams šovakar, 12. decembrī, LTV7 kanālā pulksten 22.10.

Šoreiz otrpus ekrānam varēs pakaitināt garšas kārpiņas un izbaudīt dažādas Talsu puses un kaimiņu novadu garšas un našķus. Viena no šī raidījuma varonēm būs Elma Zadiņa, kuras vārdu noteikti zina tie, kas reiz pagaršojuši viņas ceptos sklandraušus. Pie Elmas Zadiņas ciemojāmies kādā no ceturtdienām, kas ir viņas aktīvākās darba dienas. Turklāt, ja mēs cepšanas procesam pievienojāmies tikai pus deviņos no rīta, tad pati saimniece šiverēja pa māju jau no pieciem rītā. Viņas cepto sklandraušu garoziņa ir pavisam plāna un katra rudzu miltu bļodiņa izgatavota ar īpašu pacietību.

Vēl raidījumā redzēsiet piparkūku cepēju no Rudes, šitaki sēņu audzētāju no Tiņģeres, dažnedažādu vīna ražotāju no Laucienes, smeķīgu pīrāgu cepēju no Virbiem, zāļu tēju vācējas no Valdemārpils, maizes cepēju no Nogales un dravniekus no Laucienes.

Raidījumu LTV7 kanālā var redzēt tie, kas izmanto ne-virszemes apraidi (satelīts, Lattelecom interaktīvā televīzija), bet tie, kas ikdienā skatās televīziju ar dekoderu, šajā laikā redzēs Kurzemes televīzijas sagatavotos jaunumus par Ventspili un Talsu televīzijas raidījumu «Ziņas Talsu novadam».

Raidījuma atkārtojums būs redzams 13. decembrī pulksten 12.30.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Liepiņa
SIA «Talsu televīzija» direktore

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2011/2011.12.12.dundagas_sklandurausi.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki