Re: Godīga politika

Paldies,ALDONI,KA JŪS MANI TIK AUGSTU NOVĒRTĒJAT.Es jau vienmēr esmu paudusi savu viedokli,nebaidoties no sekām.Esmu par to,ka deputāts nevar būt pašvaldības darbinieks,jo ne reti lēmumos savu viedokli un deķīti vilks uz savu pusi.Man ir darbs,kurā esmu ielikusi savu sirdi,kas nav saistīts ar pašvaldību,tādēļ mani nebaida savs redzējums
un tā viedokļa izteikšana.Pašvaldībā strādājošam deputātam vienmēr stāv aizmugurē šaubas,ja nu mainās vadība un ko tad.............Tādēļ Jums vienmēr lie kas,ka uzdrošinos teikt atklātito,ko varbūt citi pie sevis noklusē.Mani tas neuztrauc,tāpēc labāk ievērosim cilvēku viedokli,nevis viens uz otru riesim.TĀDA NU IR TĀ POLITIKA,NETĪRA,NEĶĪTRA UN VILTĪGA.Bet ar visu to,Dieva vārdā es jūs mīlu un cienu.Lai Jums veicas!

52

Vakar pavisam nejauši ieraudzīju kādā vecā "Dundadznieka" atvērumā virsrakstu "Abajai pabalsti, Zadiņam taciņas" Tas atsvaidzināja mutuļojošus notikumus, kuri sākās tieši pirms gada finanšu komitejas sēdē saistībā ar projektu nepilnu 10 tūkstošu vērtībā.
Zīmīgi, ka tieši vakar atkal notika finanšu komitejas sēde, kurā tika vērtēti tādi paši jautājumi, kā pirms gada - līdzfinansējuma piešķiršana projektiem. Šoreiz līdz manām ausīm nonāca ziņa, ka komitejas sēdē valdījusi īpaša labvēlība. Saistībā ar jautājumu par godīgu politiku, gribētos zināt, kā  un pēc kādiem principiem tika vērtēti atbalstāmie projekti?

Rediģēts. Ansis (19.04.2013 07:34:02)

53

būt patriotam un nedomāt tikai par savu labumu