Tēma: Par PII "Kurzemīte" rotaļu laukumu.

Lasu, ka rīt domes sēdē izskatīs jautājumu par "15.Par PII «Kurzemīte» bērnu laukumā esošo lietu atjaunošanu."
Kas ir domāts atjaunot? Vai tur vispār ir kaut kas, ko būtu vērts atjaunot?
Man liekas, ka tā būtu nelietdrīga novada līdzekļu izlietošana. Tās esošās nojumes praktiski jāceļ par jaunu (Esmu piedalījies otras puses nojumju remonta darbos). Es domāju, ka Dundagas bērni ir pelnījuši modernu rotaļu laukumu, ar mūsdienu prasībām atbistošu aprīkojumu. Esošo lietu atjaunošana nemaz nebūs tik lēta (nezinu vai kāda tāme ir zināma). Manuprāt daudz labāk ir izplānot pievilcīgu laukumu un plānveidīgi - pa padaļām to uzbūvēt. Mēs taču varam kārtīgi saplānot, līdzekļus izlietot un attīstīties tā lai neizkatītos noplukuši, bet moderni un sakopti.

2

Re: Par PII "Kurzemīte" rotaļu laukumu.

Uzzināju, ka šim projektam nepieciešami aptuveni 4500 Ls. Šāda summa ir pietiekoša, lai ieliktu labu pamatu tematiskam laukumam, kurā bērni būtu priecīgi spēlēties. Bērnudārza otrā pusē ir vēl lietojamas nojumes, bet tās bērni praktiski neizmanto - izņemot vienu, kurā pusaudži spēlē florbollu. Ieliekot šādu summu pastāvošājā laukumā nozīmē tā modernizāciju atlikt vismaz par 5 un vairāk gadiem. Cienījamie Dundagas iedzīvotāji, bernu vecāki, vai jūs nevēlaties, ka bērnudārzam būtu skaists, moderns un pievilcīgs rotaļu laukums? Izsakiet savu viedokli.

3

Rīt domes sēdē izskatīsim jautājumu par PII "Kurzemīte" rotaļlaukumu atjaunošanu. Jumta un grīdas atjaunošana 2 nojumēm, un apmaļu nomaiņa 5 smilšu kastēm izmaksātu 4329,09 Ls. ( Tāme deputātiem netika nosūtīta. To noteikti iedos pēdējā brīdī). Veicamos darbus ir plānots iekļaut 2013. gada prioritāšu sarakstā.
29 gadi. Tieši tik ilgi ir kalpojušas šīs nojumes. Vai ekonomiski ir izdevīgi atjaunot savu laiku nokalpojušus "monstrus"? Tā ir liela izšķērdība atjaunot nefunkcionējošas nojumes.( Tas ir mans viedoklis, jo citi "Kurzemītes" darbinieki uzskata, ka ir jāatjauno šīs nojumes.)
Piekrītu, Tev Ansi, Dundagas bērni jau sen ir pelnījuši jaunus, ergonomiskus, daudzfunkcionālus un mūsdienīgus rotaļlaukumus. Pieņemsim , ka šīs nojumes šogad atjaunos ( tikai kad?), pēc pāris gadiem būs jāatjauno vēl divas. Parēķiniet, cik  tas izmaksās mūsu novadam?
Ikviens gan klātienē, gan internetā ir priecājies par krāsainiem mūsdienīgiem rotaļu un sporta laukumiem Ventspilī, Tukumā un citur. Mums jāvienojas par mūsu bērnu sapņu īstenošanu.  Šo naudu mēs varētu ieguldīt jauna rotaļlaukuma 1. posma izveidē. Mīļie vecāki, izsakiet arī savas domas, kādam jābūt rotaļlaukumam Dundagas PII "Kurzemīte"?

Sveiki!

Kā tad galu galā viss beidzās?

pkp

neaktīva publika

visi , laikam, ka sporto internetā , mūsdienu, ''laikmetīgajā'' sporta veidā , kas saistīts ar Sporta likmēm

Rediģēts. martinessss (05.11.2017 12:27:35)