Tēma: Dundagas novada attīstības plāni

Cik man zināms, ir sācies jauns raunds novada plānošanas dokumenta izstrādē ( 2 pirmie gan bija neveiksmīgi :( ). Kā liecina sniegtā informācija, sabiedrība tiek aicināta līdzdarboties. Es arī aizsūtīju e-pastu uz ziņojumā norādīto adresi attistibas.nodala@dundaga.lv ar priekšlikumu savas idejas izteikt rakstiski, taču atbildi nesaņēmu. Tad nu nāku ar ierosinājumu atvērt šo sadaļu iespējai iesniegt priekšlikumus elektroniski. Tādā veidā varētu iesaistīties plašāka sabiedrības daļa, arī tie, kas parasti šādās sanāksmēs nepiedalās (mani novērojumi rāda, ka to, kas piedalās, ir gaužām maz (parasti 1-3 no Kolkas pagasta). Ceru, ka šāds mūsdienīgs risinājums tiks atbalstīts no Dundagas novada administrācijas un plānu izstrādātaju puses un šādā veidā iesūtīti priekšlikumi varētu tikt uzskatīti par tikpat valīdiem, kā klātienē izteiktie. Arī nacionālā līmenī šāds intsruments tika izmantots. Būšu priecīga saņemt atbildi no atbildīgajām personām.

2

Re: Dundagas novada attīstības plāni

Dundagas novada pašvaldība labprāt pieņems jebkuru iedzīvotāju priekšlikumu par turpmākajiem darbiem, idejām un iecerēm, kas īstenojami Dundagas novadā.

Savas idejas un priekšlikumus varat sūtīt uz e-pastu attistibas.nodala@dundaga.lv.

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Lauris Laicāns

labāk būtu, ja publiski visiem atbildētu

Rediģēts. karijs5 (30.10.2016 16:35:27)

Katru publiski izteikto priekšlikumu ir grūti apspriest, tos labāk sūtīt atsevišķi.

Vai ir kādu jaunumi par šo?

6

Vai šeit kaut, kur var iepazīties ar Dundagas attīstības plānu elektroniskā versijā. Ļoti derētu noskaidrot zonējuma karti, ceļu būvniecības plānus un citas nianses. Apsveru iespēju ieguldīt naudu vienā projektā, bet nepieciešama papildus informācija. Negribu doties uz banku vai credit.lv pēc finansējuma pirms nav skaidrs, vai konkrētajā vietā vispār iespējama atbilstoša saimnieciskā darbība.

Rediģēts. Polo (12.10.2018 18:23:03)