Aicina darbā galveno grāmatvedi

Dundagas novada dome aicina darbā Grāmatvedības nodaļas galveno grāmatvedi

Prasības pretendentam:

  • iepriekšējā pieredze grāmatveža amatā budžeta iestādē vismaz 2 gadi;
  • augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā;
  • laba finanšu grāmatvedības un LR nodokļu izpratne un zināšanas;
  • spēja organizēt darbu uzdoto pienākumu izpildei, iniciatīva, pastāvīga pašizglītošanās;
  • labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā;
  • teicamas datorlietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel, grāmatvedības programmas);
  • analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus.

Galvenie pienākumi:

  • organizēt grāmatvedības darbu atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām;
  • grāmatvedības darba plānošana, vadīšana, koordinēšana un iekšējo pienākumu sadale;
  • normatīvo un metodisko dokumentu izstrāde;
  • atskaišu sagatavošana valsts institūcijām, pašvaldības administrācijai, auditoriem;
  • dokumentu savlaicīgas un pareizas noformēšanas kontrole.

Par priekšrocību uzskatīs:

  • darba pieredzi ar grāmatvedības datorprogrammu HORIZON, Apvārsnis vai UVIS.

Pretendentam jāiesniedz:

  • izglītību apliecinošo dokumentu kopijas;
  • CV, motivācijas vēstule;
  • atsauksmes par līdzšinējo profesionālo darbību.

Dokumentus iesniegt līdz 2012. gada 5. jūlijam plkst. 17.00 Dundagas novada domē, Pils ielā 5-1, Dundagā, Dundagas novadā, LV 3270 vai sūtot uz e-pastu dome@dundaga.lv.

Papildus ziņas pa tālruni 63237513.