Aicina darbā bibliotekāru Vīdalē

Dundagas novada pašvaldības iestāde Dundagas novada Centrālā bibliotēka aicina darbā bibliotekāru darbam Dundagas novada Vīdales bibliotēkā.

Darba līgums uz nenoteiktu laiku, 20 stundas nedēļā. Darbs uzsākams 2012. gada 6. augustā.

Galvenie darba pienākumi:
  • plānot un organizēt bibliotēkas darbu;
  • bibliotēkas lietotāju bibliotekārā un informacionālā apkalpošana;
  • bibliotēkas krājuma organizācija;
  • bibliotēkas krājuma, grāmatu autoru un lasīšanas procesa popularizējošu izstāžu un pasākumu sagatavošana un organizēšana bibliotēkā.
Prasības kandidātiem:
  • vidējā speciālā izglītība vai vidējā izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā (mācīties un sertifikātu iespējams saņemt Latvijas Nacionālās bibliotēkas Mācību centrā pēc darba uzsākšanas);
  • datorprasmes — MS Office, interneta lietošana;
  • komunikabilitāte, iecietīga attieksme pret klientiem, lojalitāte pret darba devēju.

Pieteikumu – motivācijas vēstuli un CV sūtīt vai iesniegt personīgi līdz 25. jūlijam Dundagas novada Centrālajā bibliotēkā, Talsu ielā 7, Dundagā, Dundagas novadā, LV 3270; papildu ziņas saņemamas Centrālajā bibliotēkā pie vadītājas Rutas Emerbergas vai telefoniski 63232268, 26484194 (LMT).

Ruta Emerberga