Aicina darbā policistu

Dundagas novada dome aicina darbā pašvaldības policijas inspektoru.

Darba pienākumi: nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldību administratīvajā teritorijā, veikt administratīvo lietvedību savas kompetences ietvaros, uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi, sadarboties ar iedzīvotājiem pārkāpumu novēršanā un profilaksē; sadarboties ar Valsts policiju sabiedrības drošības garantēšanā un noziedzības apkarošanā.

Prasības pretendentam:

  • vismaz vidējā izglītība vai
  • vismaz 1 gada darba pieredze pašvaldības policijā
  • atbilstība likuma «Par policiju» 21. panta pirmās daļas prasībām;
  • laba fiziskā sagatavotība;
  • augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā;
  • labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas);
  • autovadītāja apliecība;
  • vēlama ieroča nēsāšanas atļauja.

Piedāvājam interesantu un atbildīgu darbu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā.

Pieteikšanās termiņš: 31. jūlijs.

CV un pieteikuma vēstuli iesniegt Dundagas novada pašvaldības kancelejā vai nosūtīt pa pastu (Pils ielā 5-1, Dundagā, Dundagas pagastā, Dundagas novadā, LV-3270), vai uz pašvaldības e-pastu (normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā parakstāmi ar elektronisko parakstu): dome@dundaga.lv.