Aicina darbā projektu vadītāju

Dundagas novada pašvaldība aicina darbā projektu vadītāju. Viena amata likme.

Galvenie darba pienākumi:

  • organizēt finanšu piesaisti novada attīstības projektiem;
  • gatavot projektu pieteikumus un organizēt projektu ieviešanu;
  • dokumentēt projektu rezultātus, gatavot pārskatus;
  • uzraudzīt projekta īstenošanas gaitu ieviešanas laikā.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbības vadībā vai sabiedrības vadības zinātnē, kas papildināta ar profesionālām zināšanām;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos;
  • labas rakstības, komunikācijas un prezentācijas prasmes;
  • labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas);
  • prasme strādāt komandā;
  • analītiskās spējas.

Pieteikuma dokumentus — profesionālās darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli — lūdzam līdz 10.08.2013. iesniegt Dundagas novada pašvaldībā, Pils iela 5-1, Dundagā, Dundagas novadā, vai nosūtīt elektroniski parakstītus uz e-pastu dome@dundaga.lv, norādot «Vakancei projektu vadītājs».