Aicina darbā medicīnas māsu

VSAC «Kurzeme» filiāle «Dundaga» aicina darbā medicīnas māsu.

Pienākumi: nodrošināt veselības aprūpes pakalpojumus filiāles klientiem.

Prasības:

  • vidējā vai augstākā profesionālā izglītība medicīnas māsas specialitātē;
  • reģistrs Latvijas Republikas Ārstniecības personu reģistrā un papildu sertifikāts māsu specialitātē (vēlams garīgās veselības aprūpes māsa);
  • vēlama profesionālā pieredze.

Piedāvājam:

  • darba algu no Ls 247 līdz Ls 350, ar garīgās veselības māsas sertifikātu — no Ls 279 līdz Ls 395;
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
  • darba pieredzi valsts pārvaldē.

Darba vietas: Vīdāles iela 17, Dundagas pagasts, Dundagas novads.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: karina.gutmane@vsackurzeme.gov.lv vai pa faksu 63491118.

Tālrunis uzziņām: 63491156.