Writing /home/e-smith/files/ibays/Primary/html/data/meta/arhivs/vecas_zinas/2010/2010.07.29.volejbols.meta failed
Unable to save metadata file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.

Sacensībās «Pāces kauss»

Katru gadu jūlijā dundadznieki sarosās un dodas uz Pāci sakopt «Lāču krogu», lai uzņemtu volejbolistus no citiem novadiem un arī paši piedalītos tradicionālajās «Pāces kausa» volejbola spēlēs. Šogad piedalījās 11 komandas, lielākā daļa — 5 komandas no Dundagas novada.

24. VII Juris Kajaks un Ludis Derkevics atklāja 17. «Pāces kausa» volejbola sacensības. Ar klusuma brīdi sportisti un līdzjutēji pieminēja Daini Derkevicu, bijušo sportistu, šī kausa dibinātāju un rīkotāju. Ar šo gadu sportisti nolēma volejbola sacensības veltīt Daiņa Derkevica piemiņai. Šogad un turpmāk tas sauksies Daiņa Derkevica piemiņas kauss volejbolā.

Viesu komandas šogad bija ieradušās no Ventspils, Mārupes, Rīgas, Trikātas, Talsiem, Babītes. Galvenā sacensību tiesnese — Gundega Lapiņa. Uzvaras laurus šogad plūca «Sukturi», apvienotā komanda no Dundagas, Talsiem, Rīgas. 2. vietā – «Rona» no Trikātas. 3. vietā – «Pāce» no Dundagas. Mūsu komandu pārstāvēja Una Sila, Andra Grīvāne, Jānis Dambergs, Aivars Pekmanis, Gints Jānbergs, Ivo Kalers, Reinis Pekmanis, Gundars Krūziņš. Par labāko spēlētāju tika atzīts R. Skundiņš no «Ronas».

Paldies visiem, kas piedalījās sakopšanas talkās, un devīgajiem atbalstītājiem: Dundagas novada domei, Ivo Kaleram, Jānim Zīlem, Dinam Derkevicam, Hansam Herbstam, Arnim Nepartam. Balvas 1. vietas ieguvējiem un labākajam spēlētājam bija sarūpējis Aldis Felts. Īpašu velti visām Dundagas novada komandām dāvāja Gunārs Laicāns un Guntis Pirvits.

Lai sportisti un līdzjutēji būtu paēduši un omulīgi, Arnis Neparts, Rudīte Cela, Gunta Asere, Arnis Ozoliņš galdā cēla tradicionālo Pāces zivju zupu, bet zupai aizdaru bija sarūpējis Guntis Pirvits.

Noslēgumā iecerēto iztraucēja negaiss, tāpēc uguņošana notika Dundagā un dejas Dundagas pilī, kur visiem jautru garastāvokli gādāja muzikanti no Rīgas un Dundagas. (Juris Kajaks, Georgs Ignatjevs, Ģirts Jānbergs, Andris Zviedrs, Gints Jānbergs).

Paldies arī pils direktorei Baibai Dūdai un Rutai Bērziņai.

Gints Jānbergs

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.07.29.volejbols.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki