Writing /home/e-smith/files/ibays/Primary/html/data/meta/arhivs/vecas_zinas/2010/2010.08.05.sporta_diena.meta failed
Unable to save metadata file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.

Sporta diena Dundagā

31. VII uz sporta dienu pulcējās 10 komandas un Kolkas makšķernieki.

Kolkas pārvaldes vadītājs Aldis Pinkens gan izteica cerību, ka nākamgad viņa pagasta cilvēki iesaistīsies šajās sportiskajās aktivitātēs plašāk.

Šoreiz sacensībās parādījās 2 jaunas komandas — «Par labu Latviju» un SIA «Pindsdrups Latvia», taču nepiedalījās spēcīgā SIA «Latvijas valsts meži» komanda, «Jestrie pīrādziņi», «Dundagas meži» un Dundagas pašvaldības komanda. Arī Dundagas luterāņu nebija, jo viņi bija devušies jau laicīgi ieplānotajā izbraukumā zaļumos uz Rindas mācītājmuižu.

Laiks lutināja: spīdēja saule un pūta vējš.

Kā parasti, pirmie sacensības uzsāka makšķernieki. Vislabāk ķērās Dundagas vidusskolas pārstāvjiem Aigaram un Dainim Zvirbuļiem, 2. vieta — «Kvartāla» duetam Naurim Dzērvem un Jānim Skarbiniekam, bet 3. — bērnudārza makšķerniekiem Ainim Balmanim un Viktoram Jānbergam.

Volejbolā vīriešiem stiprākie izrādījās «MRS» komanda, 2. vietu izcīnīja nevejnieki, 3. — vidusskolas komanda. Volejbolā sievietēm savukārt uzvaru guva vidusskolas komanda, otrās palika «Kvartāla» komandas dalībnieces, bet trešās — «MRS» spēlētājas.

Tālāk no vietas aizlēca nevejnieki: Ieva un Matīss Pētersoni, Kristaps Šepte, Andis Švāģeris un Dana Vītola. 2. vietā — tāllēcēji no komandas «Par labu Latviju»: Gunita Amoliņa, Kristaps Bolšings, Raimonds Eizenbergs, Agate Pipare un Mārtiņš Šēnbergs. Trešie — bērnudārza pārstāvji: Ģirts Jānbergs, Kristaps Krūziņš, Gundega Nordena, Uldis Tīdemanis un Lāsma Veinberga. Visveiklākais «Bosu cīņās» izrādījās SIA «Pindsdrups Latvia» dalībnieks Ingus Eizenbergs, nākamā veiklākā bija komandas «MRS» pārstāve Dina Ludevika, bet trešā veiklākā — Sarmīte Dinsberga no Dundagas vidusskolas.

Futbolā vislabākos panākumus guva komanda SIA «Pindsdrups Latvia», 2. vietā atstājot «Kvartāla» futbolistus, bet 3. vietā palika «MRS» spēlētāji.

Visveiklākie stafetē bija «MRS» komanda: Anete Kinčus, Dina Ludevika, Aivars Maksimovs, Toms Šepte, Māris un Zanda Neparti. 2. vietu izcīnīja komanda «Par labu Latviju»: Gunita Amoliņa, Kristaps Bolšings, Raimonds Eizenbergs, Natālija Kateļana, Agate Pipare un Mārtiņš Šēnbergs. Trešie — komanda «Kvartāls»: Nauris Dzērve, Elīza Krūmiņa, Kristīne Rudgale, Artis un Jānis Skarbinieki, Anda Sudakova. Hokejā uzvarēja nevejnieki: Matīss Pētersons, Agnese Šņoriņa, Andis Švāģeris un Dana Vītola. 2. vietā — «MRS»: Dina Ludevika, Māris Neparts, Alvis un Ilona Tālbergi. Trešie — bērnudārza komanda: Liene Grīnberga, Laura Sarkane, Andris un Oskars Skarbinieki. Riepu vilkšanā vislabāk veicās «MRS»: Atim Burnevicam, Aivaram Maksimovam, Alvim Tālbergam un Mārcim Ziņģim. Otrie veiksmīgākie izrādījās bērnudārza komandas pārstāvji: Salvis Gološinskis, Ģirts Jānbergs, Kristaps Krūziņš un Uldis Tīdemanis. Trešajā vietā — valsts sociālās aprūpes centra «Kurzeme» komanda: Dairis Bitāns, Kristaps Dzīle, Jānis Tebernieks un Oskars Tīdemanis. Visprasmīgākie «govs slaucēji», kā jau pieklājas piensaimniekiem, — piena lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīva sabiedrības «Dundaga» pārstāvjiem Guntim Pirvitam un Andrim Silavam, 2. vietu vidusskolai izcīnīja skolotājas Sarmīte Dinsberga un Vita Krauze. Trešie — SIA «Pindsdrups Latvia» pārstāvji Jana Damberga un Dace Zēle.

Kopējā vērtējumā par sportiskāko Dundagas novada komandu kļuva «MRS», 2. vietā — Dundagas vidusskola, 3. — bērnudārzs.

Paldies Smaidai Šnikvaldei, Aldim Feltam, Arvim Heniņam, Gundegai Lapiņai un viņu čaklajiem palīgiem par vēl vienu skaistu sporta dienu! Vēl visiem dalībniekiem, līdzjutējiem un arī ar šo pasākumu nesaistītajiem cilvēkiem bija iespēja vakarā ballēties parkā grupas «Siluets» spēlētās mūzikas pavadībā.

Diāna Siliņa

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2010/2010.08.05.sporta_diena.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki