Varis Vētra koncertēs Kolkā!

2. XII plkst. 19.00 Kolkas tautas namā koncertā «MĪ-LE-STĪ-BAI» uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra, prezentējot arī savu dziesmu albumu «Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...».  Aktiera un dziesminieka Vara Vētras pirmā dziesmu albuma prezentācija.

2. XII plkst. 19.00 Kolkas tautas namā koncertā «MĪ-LE-STĪ-BAI» uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra, prezentējot arī savu dziesmu albumu «Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt…». Aktiera un dziesminieka Vara Vētras pirmā dziesmu albuma prezentācija.

Biļešu cenas: Ls 5, Ls 4 un Ls 3. Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv, Kolkas tautas namā un Kolkas pagasta pārvaldē. Tālr. uzziņām: Kolkas tautas namā 26385604, Dundagas kultūras centrā 22021270.

Savu pirmo dziesmu albumu «Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt…» kompaktdiskā Varis Vētra plašākai publikai prezentēja mūzikas un mākslas festivāla «Bildes» 25 gadu jubilejā.

Dziesminieks Varis Vētra šobrīd Latvijā ir ļoti populārs un iemīļots mākslinieks, jo viņa koncerti vienmēr ir ļoti mīļi un personiski, tajos vienmēr veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem. Interesantāko jautājumu uzdevējiem parasti sarūpētas arī balvas! No «Bilžu» iepriekšējo koncertu pieredzes varu tikai teikt, ka autora dziesmas vienlīdz labi patīk gan romantiskiem jauniešiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.

Koncertā mākslinieks izpildīs dziesmas no sava pirmā dziesmu albuma, kuras jau izskanējušas Latvijas radiostacijās un kļuvušas tautā iemīļotas, kā arī daudzas jaunas dziesmas. Koncerta laikā klausītājiem būs iespēja uzdot jautājumus Varim Vētram un interesantāko jautājumu autoriem tiks balvas no saldumu fabrikas «Laima» un koncerta rīkotājiem.

Vairāk par Vara Vētras albumu un koncertiem – www.bildes.lv un «Bilžu birojā» (tālr.29282866, epasts: bildes@bildes.lv).

You could leave a comment if you were logged in.
arhivs/vecas_zinas/2011/2011.11.09.varis_vetra_koncertes_kolka.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki