Cenu aptauja par video sižetu uzņemšanu, sagatavošanu un pārraidīšanu

logo_full.jpg

Cenu aptauja par video sižetu uzņemšanu, sagatavošanu un pārraidīšanu biedrības «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» vietējās attīstības stratēģijas īstenošanas publicitātes nodrošināšanai.

Projekti Nr. 09-00-L43100-000028 un Nr. 10-00-Z40200-000017.

Tehniskā specifikācija

Informācija par pasūtītāju:

Nosaukums/ Vārds, UzvārdsBiedrība «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija»
Reģistrācijas numurs40008049528
AdresePils iela 14, Dundaga, Dundagas pagasts, Dundagas novads, LV-3270
KontaktpersonaAnce Remesa
Kontakttālrunis28646518
Iepirkuma priekšmeta nosaukums Video sižetu uzņemšana, sagatavošana un pārraides nodrošināšana.
Video sižeta uzņemšana un sagatavošana par ELFLA (Leader) un EZF projektiemDivpadsmit sižeti, katrs no tiem 4 līdz 7 minūšu garumā
Video sižeta pārraidīšana Kurzemes reģiona televīzijā, kas pēc iespējas plašāk aptverot Dundagas, Talsu un Ventspils novadu teritorijuPārraidīt katru sižetu 3 reizes
Izveidoto video sižetu ievietošana interneta vietnē Visi sižeti pieejami Youtube
Nozīmīgāko un interesantāko sižetu pārraidīšana televīzijas «Dienas ziņās»Vismaz 1x mēnesī 1-2 min sižets, sākot ar novembra mēnesi
Video sižetu ierakstīšana DVD un iesniegšana pasūtītājamKatru mēnesi pēc sižeta izveidošanas

Paredzamā līguma izpildes vieta: VRG biedrība «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» – Dundagas novada, Talsu novada Lubes, Īves un Valdgales pagastu, Ventspils novada Ances, Popes, Puzes, Tārgales, Ugāles un Usmas pagastu teritorijas.

Paredzamais līguma izpildes termiņš: 2013.gada oktobris – 2013.gada decembris

Cenas veidošanas rādītāji: pretendents iesniedz cenu piedāvājumu, kurā norādītas: viena sižeta vidējās izmaksas, sižetu pārraidīšanas izmaksas, kopējās izmaksas ar PVN (ja attiecināms)

Piedāvājums jāiesniedz: elektroniski, nosūtot biedrības «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» koordinatorei Ancei Remesai uz e-pastu: zba@dundaga.lv līdz 2013. gada 16. septembrim plkst. 17.00.

You could leave a comment if you were logged in.
projekti/partneriba/2013.09.10.cenu_aptauja_par_video_sizetu_uznemsanu_sagatavosanu_un_parraidisanu_biedribas_ziemelkurzemes_biznesa_asociacija.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki