Aicina darbā sporta un jauniešu lietu organizatoru

Dundagas novada dome starp pašvaldības un tās uzņēmumu darbiniekiem izsludina Sporta un jauniešu lietu organizatora amata konkursu.

Darba pienākumi:

  • plānot un organizēt sporta pasākumus;.
  • plānot un organizēt jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas;
  • plānot resursus un finanses;
  • apgūt ES līdzfinansējuma projektus.

Prasības:

  • pieredze jauniešu aktivitāšu plānošanā un realizācijā;
  • sabiedrisku pasākumu organizēšanas pieredze vai spējas;
  • augstākā pedagoģiskā, sociālā vai sporta izglītība;
  • radošs, ar izteiktu iniciatīvu.

Piedāvājam:

  • radošu, interesantu un dinamisku darbu;
  • pastāvīgu atalgojumu;
  • iespējas izpausties un īstenot savas idejas.

Pretendentiem iesūtīt darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli elektroniski Dundagas pašvaldības izpilddirektoram uz mareks.griciks@dundaga.lv līdz 15.12.2011.

Tālrunis 29377433.

Mareks Griciks