Zane Daudziņa izrādē «Tāda es esmu»

tada_es_esmu_plakaats.jpg

4. III Dundagas pilī būs skatāma stand-up komēdija «Tāda es esmu». Biļešu iepriekšpārdošana Dundagas Kultūras pilī un Biļešu paradīzes kasēs. Biļešu cena Ls 4 un Ls 5.

Stand-up komēdija — uzstāšanās veids, kad monologu vai miniatūru izpildītājs tieši runā ar auditoriju. Parasti mākslinieks ir sava priekšnesuma režisors, un daudzi numuri ir improvizācijas. Luga «Tāda es esmu» lūko komiski nopietnā veidā celt latviešu sievietes pašapziņu. Galveno lomu izrādē attēlo populārā aktrise Zane Daudziņa, skatītājiem jautājot: vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināti? Vēlamā atbilde — tai būtu jābūt galvai!

Izrāžu apvienības «Panna» izrāde — Aivas Birbeles «Tāda es esmu» — ir absolūti atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, kurā veikta pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance.

Vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu? Vai esi bijusi laba meitene, neesi par daudz ēdusi un par ilgu skatījusies televizoru? Skūt vai epilēt? Masēt ar medu vai karstajiem akmeņiem? Botulīns vai jau skalpelis? Bet varbūt vienkārši pierīties, jo tāpat neviens tevi nemīl?

Izrādes režisors Juris Rijnieks: «Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē sava ārējā tēla radīšanai un saglabāšanai. Noņemoties ar ārējiem parametriem, sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas ne vienmēr slēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Bet, ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai nevar pienākt situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā».

Sievietes galvenā erogēnā zona atrodas starp pleciem, uzskata izrādes veidotāji un iesaka vīriešiem, ka par ievērojami mazāku naudu ikviens vīrietis varētu dabūt vairāk, ja no savas sievietes nepieprasītu to, kā viņai nav.

Lugas autore Aiva Birbele ir aktrise un dramaturģe, kas iepazinusi dzīvi tirdzniecībā, birojā un kafejnīcā, lai varētu rakstīt lugas, kas iepriecinātu un sasmīdinātu visdažādākos cilvēkus. Nesen publicēta Aivas luga «Koridors». Aiva raksta jautrus stāstiņus par sievietēm aktuālām lietām arī žurnāla «Ieva» rubrikā «Tāda es esmu», kā arī žurnāla «Ieva» interneta vietnē.

Vairāk:
www.pannasteatris.lv
panna@pannasteatris.lv
Tālr. 29908330

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.02.08.tada_es_esmu.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki