Jauno profesionāļu skola

No 10. III līdz 21. IV Biznesa augstskolas «Turība» studenti Rīgā rīko bezmaksas Jauno profesionāļu skolu, lai četru nodarbību ciklā palīdzētu vidusskolu audzēkņiem izvēlēties īsto profesiju un iepazīt tādas jomas kā sabiedriskās attiecības, uzņēmējdarbība, jurisprudence, tūrisms un viesmīlība. Pieteikties var interneta vietnē www.jpskola.lv līdz 4. III.

Nodarbības vadīs pieredzējuši un savā jomā atzīti profesionāļi, praktiķi un sabiedrībā zināmi cilvēki, kas ieinteresēs ikvienu vidusskolēnu, atklājot savu pieredzi, kā sasnieguši izvirzītos mērķus. Paredzētas radošās nodarbības, dažādi konkursi un aizraujošas ekskursijas uz Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, Augstāko tiesu, Rīgas restorāniem, viesnīcām un citviet.

Labākie absolventi pēc sekmīgas noslēguma testa nokārtošanas saņems 30% atlaidi studijām Biznesa augstskolā «Turība» pirmajam mācību gadam. Vairāk par Jauno profesionāļu skolu — www.jpskola.lv.

Saziņai: Edgars Kudiņš, «Jauno profesionāļu skolas 2012» sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītājs, epasts: edgars@jpskola.lv, tālr.: 26025718

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.02.13.jauno_profesionalu_skola.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki