Ciemos pie fejas

14. II Dundagas bērnudārzā uz Mīļdieniņas ballīti aicināja Fejā pārtapusī muzikālā audzinātāja Inga Apškrūma.

Skanot skaistai klasiskajai mūzikai, visus mīļi sagaidīja Klauns, kura seju uzmanīgāk aplūkojot, atklājās, ka tā ir bērnudārza vadītāja Ilona Onzule. Uz ballīti bija sanākuši draudzīgie zaķi, kaķi, kazas, mušas, peles, gailis un pat pelēkais vilks — katras grupiņas bērni, audzinātājas un viņu palīdzes bija pārvērtušās kādā no šiem dzīvniekiem. Bet vienā grupiņā bija tikai prinči un princeses!

Ballīte patiešām bija sirsnīga, jo tajā cits ar citu iepazinās un cits citu samīļoja. Katra grupiņa bija sagatavojusi kādu priekšnesumu, tajā iesaistot arī visus pārējos. Tā nu skanēja mūzika un dziesmas, visi gāja rotaļās un no sirds izpriecājās. Feja bija pārsteigta, cik labi dziedātāji un dejotāji mīt viņas pasaku valstībā. Viņa priecājās arī par to, ka šeit ir kaķi, kas uz pelēm nemaz nav kāri un tās neķer, bet draudzīgi rotaļājas.

Kad nu visi no sirds bija izballējušies, Feja ikvienam dāvināja skaistu sirsniņu, bet katrai grupiņai — pa lādītei, ko izcēla no lielās lādes. Man bija aizdomas, ka mazajā dāvanu kastītē paslēpušies kārumi, bet par to pārliecināties varēja tikai paši bērni un viņu audzinātājas.

Es noteikti neesmu vienīgā, kas labprāt piedalītos vēl kādā tikpat jaukā ballītē!

Diāna Siliņa

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.02.21.ciemos_pie_fejas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki