Monētu dienas Dundagas bibliotēkā

2. III Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās sāksies Monētu dienas, kas notiks vienlaikus ar Latvijas Bankas aptauju «Latvijas gada monēta 2011». Arī Dundagas novada centrālā bibliotēka aicina apmeklētājus nobalsot par «Latvijas gada monētu 2011» un atrisināt krustvārdu mīklu.

Jau otro gadu pēc kārtas Monētu dienās bibliotēku apmeklētājiem piedāvās vairākas aizraujošas iespējas. Viena no tām — piedalīties balsojumā no publisko bibliotēku interneta tīkla un tādējādi izvirzīt savu kandidāti «Bibliotēku gada monētai 2011». Piedalīties balsošanā varēs divas nedēļas — no 2. līdz 15. III.

Otra iespēja — atrisināt krustvārdu mīklu un kļūt par vienu no tiem, kam būs iespēja izvēlēties, kuru no septiņām monētām saņemt kā dāvanu. Lai piedalītos krustvārdu mīklas risināšanā, sākot ar 2. III jāreģistrējas spēlei interneta vietnē www.monetudienas.lv un jāatbild uz jautājumiem, atbildes meklējot interneta resursos. Krustvārdu mīklas risināšanai arī atvēlētas divas nedēļas. To aktivizēs 2. III, un tajā varēs piedalīties līdz 15. III.

Kā kļūt par dalībnieku Monētu dienām bibliotēkā?

Vienīgais nosacījums — jāatnāk uz bibliotēku! Var izmantot bibliotēkas lietotāju datorus vai pieslēgties bibliotēkas bezvadu (Wi-Fi) interneta tīklam ar savu portatīvo datoru. Internetā jāsameklē Monētu dienu interneta vietne, jāizpēta informācija, jānobalso un jābauda spēles prieks!

Lai iepazītos ar monētām, nobalsotu un piedalītos krustvārdu mīklas risināšanā, jāizmanto interneta vietne www.monetudienas.lv. Krustvārdu mīkla pieejama tikai publisko bibliotēku interneta tīklā.

«Bibliotēku gada monētas 2011» izvirzīšana ir unikāla bibliotēku apmeklētāju izdevība līdztekus vispārīgajam sabiedrības balsojumam izvēlēties savu gada monētu, kuras autors saņems «Trešā tēva dēla» un publisko bibliotēku atzinības rakstu. Bibliotēku balsojumā uzskaitīs balsis, kas nodotas, izmantojot pašvaldību publisko bibliotēku tīklam pieslēgtos stacionāros vai portatīvos datorus . Aktīvākās bibliotēkas pārstāvjiem dos iespēju sveikt izvirzītās monētas mākslinieku aptaujas «Latvijas gada monētas 2011» svinīgajā noslēguma ceremonijā 12. IV.

«Trešais tēva dēls» iesaka ikvienam interesentam piedalīties gan balsojumā, gan krustvārdu mīklas risināšanā, tādējādi palielinot savas izredzes kļūt par kādas no Latvijas Bankas 2011. gada monētām ieguvēju. Tie, kas balsos, piedalīsies loterijā, kurā laimēs 35 Latvijas Bankas 2011. gadā izdotās monētas (katra no 7 monētām aizceļos pie 5 balsojuma dalībniekiem). Šī izloze notiks 12. IV. Tie, kas risinās krustvārdu mīklu, piedalīsies papildizlozē, kurā pieci pareizo atbilžu autori iegūs iespēju dāvanā saņemt paša izraudzīto 2011. gada Latvijas Bankas jubilejas vai piemiņas monētu.

Monētu dienu noslēgumā aktīvākās bibliotēkas, kuras noteiks, summējot gan balsotājus, gan spēles — krustvārdu mīklas — dalībniekus, saņems Latvijas Bankas grāmatu komplektu.

Nāciet un atbalstiet Monētu dienas Dundagas novada Centrālajā bibliotēkā!

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.03.02.monetu_dienas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki