Svinam Riču kāzas!

Riču kāzas Dundagas pilī 8. IV plkst. 18.00 notiks koncerts «Riču kāzas».

Paši mūziķi ir pārliecināti, ka jaunās programmas nosaukums ir ļoti pateicīgs apspēlēšanai, īpaši tādēļ, ka romi daudziem saistās galvenokārt ar kaislību, kvēlu mīlestību un — nenoliegsim! — arīdzan kāzu muzikantiem. Taisnība, tas, vai kāds no Ričiem beigu beigās apprecēsies, lai paliek noslēpums… Iespējams, tas atklāsies koncerta gaitā.

Starp citu, interesants šķiet fakts, ka jaunā koncertprogramma zināmā mērā ir atgriešanās pie saknēm, jo mūziķi uz skatuves darīs to, ar ko sāka nodarboties pirms divpadsmit gadiem, kad bija vēl pavisam mazi un tikai sāka iepazīt muzikālo pasauli. Jāpiebilst, ka programmā skanošās dziesmas būs pavisam jaunas, turklāt spēlēšana notiks «dzīvajā», bez fonogrammām, tādējādi ļaujot izpildītājiem demonstrēt savas instrumentālās prasmes.

Pavisam noteikti jaunajā programmā būs dzirdama saldā pārīša Rinaldo un Annas singls «Lāsītes», kas jau sācis savu ceļu pie klausītājiem, veiksmīgi piedaloties «Muzikālās bankas» topā. Koncertā neizpaliks arī dejas, turklāt būs redzamas ne tikai Annas Dribas iestudētās flamenko dejas, bet arī puiši beidzot aktīvi kustēsies uz skatuves un dejos!

Programmas vadīšanu uzņēmies jautrais un atraktīvais mūziķis Kaspars Pudniks, jo — kurš gan labāk pratīs izstāstīt par Riču kāzu dziļāko jēgu un vēsturi? Turklāt viņš arī uzsācis komiķa solokarjeru, tādējādi dažas no viņa programmas naglām būs iespēja nobaudīt koncerta apmeklētājiem. Galu galā, ja jau kāzas, tad bez tamadas — jautrības uzturētāja — neiztikt!

Visbeidzot, ko par jauno programmu saka paši mūziķi?

«Kas un kā īsti notiek čigānu kāzās, joprojām daudziem ir liels noslēpums, lai gan dzīvojam līdzās. Tādēļ koncertprogrammā «Riču kāzas» sniegsim iespēju to uzzināt — kādas ir kāzu tradīcijas, kāzu dziesmas un kāzu dejas arī puišu izpildījumā. Šis būs akustisks koncerts vienā daļā . Koncerta skanēs autentiska romu kultūras mūzika. Bieži viesi latviešu kāzās ir čigāni, jo mēdz uzskatīt, ka viņi ar savu mūziku un dejām nes laimi, bagātību un prieku. Bet interesanti, kas šo uzdevumu pilda čigānu kāzās?»

Biļešu cena — Ls 3.

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.03.15.ricu_kazas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki