Manuskriptu konkurss kultūrvēsturē

Apgāds «Jumava» sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) izsludina manuskriptu konkursu «Kultūrvēstures mantojuma saglabāšana Latvijas novados». Manuskriptus var iesniegt no 2. IV līdz 2. VII.

Apgāds «Jumava» sadarbībā ar LPS izsludina konkursu, lai mūsu tautas vēsture, mūsu vecvecāku un vecāku stāstus saglabātu nākamajām paaudzēm. Latvijas Pašvaldību savienība, kas aktīvi sadarbojas ar Latvijas pašvaldībām, izsūta pieteikumu, cerot uz Latvijas pašvaldību, kultūras iestāžu un bibliotēku līdzdarbību, informējot interesentus par šo konkursu.

Profesionāla žūrija vērtēs iesniegtos manuskriptus, un konkursa uzvarētāja manuskriptu izdos apgāda «Jumava» grāmatu sērijā par Latvijas kultūrvēsturi. Žūrija izraudzīsies arī papildus divus manuskriptus, kas saņems apgāda balvas.

Darbi — apjomā no 150 līdz 400 lpp. — komisijai jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi: pasutijums@jumava.lv. Iesniedzot darbu vai tā koncepciju, obligāti jāpievieno pieteikuma anketa.

Iesniegtos manuskriptus sāks vērtēt pēc iesniegšanas termiņa beigām, un uzvarētājus paziņos 1.10.2012. Grāmatu izdos 2013. gadā.

Plašāk par konkursu, arī nolikums un anketa: www.jumava.lv un http://www.lps.lv/Pasvaldibam/?task=view&article_id=2410.

Patiesā cieņā
apgāda «Jumava» Projektu daļa

Dzirnavu iela 73-1, Rīga, LV – 1011, tālr. 67280314; mob. tālr. 26490412

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.03.23.manuskripti.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki