Koru panākumi

21. IV Talsos apriņķa koru skatē, gatavojoties XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu svētkiem 2013. gadā, I pakāpes diplomu ieguva Kolkas pagasta jauktais koris, savukārt Dundagas koris — III pakāpes diplomu. Sveicam koristus un diriģentes — Evitu Ernštreiti un Sandru Lielansi!

Skatē piedalījās vīru, sievu, senioru, jauniešu un jauktie kori no Talsiem, Vandzenes, Valdemārpils, Rojas, Balgales, Dundagas, Laucienes un Kolkas. Kolkas pagasta jauktais koris, saukts arī par Kolkas tautas nama kori, dziedot latgaliešu tautasdziesmu Ilonas Rupaines apdarē «Gaismeņa ausa», Arvīda Skalbes un Pētera Barisona «Dziesmai šodien liela diena» un Aivara Neibarta un Valta Pūces «Augu nakti», skatē ieguva godpilno I pakāpes diplomu, 41,56 punktus, kā arī uzslavas gan no citu koru dalībniekiem un diriģentiem, gan žūrijas.

Kolkas kora dalībnieki bija negaidīti un patiesi pārsteigti par šādu, šķiet, augstāko sasniegumu! Turklāt nākamie Dziesmu svētki Kolkas pagasta jauktajam korim būs tikai otrie, tātad vēl ir kur augt un uz ko tiekties! Liels paldies visiem kora dalībniekiem par izturību un centību, kā arī tiem dziedātājiem, kas patlaban pastāvīgi nedzīvo Kolkā, tomēr ir Kolkas un sava kora patrioti un atrod laiku kuplināt kora skanējumu. Vislielākās uzslavas kora diriģentei Evitai Ernštreitei par spēju kora dalībniekos «iedziedāt» iedvesmu, emocijas un dziedātprieku! Lai tālu skan!

Anete Tauniņa

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.04.23.koru_panakumi.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki