2. un 3. VI Slīteres Ceļotāju dienas

Detalizētu Slīteres ceļotāju dienu programmu lūdzu skatīt http://slitere.lv un http://sliteresdiena.wordpress.com.

Izvēlies un plāno savas brīvdienas!

2. un 3. jūnijā Ceļotāju dienas

Jau trešo gadu pēc kārtas notiks tradicionālās Slīteres Ceļotāju dienas, kas pašā pavasara plaukumā aicina tevi pavadīt divas mežu un jūras elpas pilnas brīvdienas Slīteres nacionālajā parkā, Līvu krastā, Dundagas novadā, Latvijas ziemeļrietumos.

Šogad tavā rīcībā 23 dažādi maršruti — ar kājām, velosipēdiem, ar bijušo padomju armijas auto, ar laivām un pat jūras velosipēdiem! Varēsi izvēlēties sev saistošāko arī no 17 dažādām darbnīcām, 14 veidu našķošanās iespējām un 16 atvērtajiem objektiem!

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, atkal daudz jaunumu, kā arī pieredzējuši vietējie un viesu gidi un darbnīcu vadītāji. Turklāt daudzi no piedāvājumiem būs pieejami abās dienās vai atkārtoti vienā dienā, vai arī atvērti pietiekami ilgu laiku. Sestdien dažādas aktivitātes sāksies jau pulksten 9.00 un ilgs līdz pat rīta gaismai, ballējoties zaļumballē Dundagā. Arī svētdien joprojām bagātīgs piedāvājumu klāsts. Būs no kā izvēlēties arī tad, ja tu vienā vai otrā dienā ieradīsies tikai pēcpusdienā. Liela daļa no piedāvājumiem būs spēkā arī pārējā gada laikā, t.i., ārpus Slīteres Ceļotāju dienām, iepriekš piesakoties.

Slīteres Ceļotāju dienas jau kļuvušas par tādu kā atspēriena punktu Dundagas novada tūrisma uzņēmējiem, kad gan tiešā, gan pārnestā nozīmē galdā ceļ pašu labāko, kad izmēģina pašu jaunumus un veido jaunu sadarbību ar kaimiņiem.

Savdabīgu akcentu Ceļotāju dienās šogad sestdien, 2. jūnijā, ienesīs Dundagas pils svētki «Dzīvo zaļāk!». To rīkotāji visu diennakti gaidīs arī no dabas izzināšanas nogurušos ceļotājus.

Drukātas programmas lapas būs pieejamas Dundagas pilī un Kolkasraga informācijas centrā. Vēlams ņemt līdzi savu ceļu karti, bet detalizētas novada karti varēs iegādāties. Programma gan sastādīta tā, lai būtu viegli orientēties ar ļoti vispārīgu karti vai pat bez tās. Proti, visa Dundagas novada platība un Ceļotāju dienu aktivitātes sadalītas trīs nosacītos blokos:

  1. piekrastes līvu ciemi no Sīkraga līdz Kolkai un Dūmelei,
  2. Zilo kalnu kraujas apkaime ap Šlīteri, Vīdali un Kaļķiem,
  3. Dundagas apkārtne līdz 12 km attālumā.

Grūtāk atrodamās vietās būs laminētas norādes zīmes ar pasākuma nosaukumu.

Slīteres Ceļotāju dienu galvenie rīkotāji un atbalstītāji:

  • Dundagas novada pašvaldība,
  • Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālā administrācija,
  • SIA «Kolkasrags»,
  • Latvijas Lauku tūrisma asociācija «Lauku ceļotājs».

Taču paldies jāsaka ikvienam, kas dod savu artavu informācijas izplatīšanā, sākot ar Kurzemes tūrisma asociāciju, Tūrisma attīstības valsts aģentūru, kaimiņu un tālākiem tūrisma informācijas centriem un visiem pārējiem, kas aicina, rīko un paši ierodas iesildīt Dundagas novadu jaunajam tūrisma gadam!

Dundagas Tūrisma informācijas centrs
Tel.: 29444395, 63232293
tic@dundaga.lv, alanda.pulina@dundaga.lv
www.dundaga.lv, www.ziemelkurzeme.lv
Jūra kā meži, meži kā jūra!

Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālā administrācija
Tel. 28385025
andra.ratkevica@daba.gov.lv
www.daba.gov.lv

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.05.02.celotaju_dienas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki