Uzvara pusfinālā

30. IV Ventspils sporta hallē notika «Zelta zivtiņas (ZZ) čempionāta 2012» pusfināls, kurā piedalījās arī Dundags viduskolas 6. klase (Inta Freiverte), 7.a klase (Sintija Kronberga) un 5.b klase (Una Sila), kas kļuva par uzvarētāju 4.-5. klašu grupā. Šoreiz par to, kā piektklasnieki gatavojās un kādas emocijas piedzīvoja.

Piedalīties piedāvāja audzinātāja Una, savu klasi čempionātam pieteica Māra Elīza Sila, Anete Anna Savicka un Daniela Damberga. Kapteinis bija Aleksis Ernests Dēvits. Pašiem bija jāsacer komandas himna, to pārlūkoja un savus ieteikumus deva Vaira Kamara un Sandra Cirvele. Ventspilī, mūsu piektklasnieki to braši nodziedāja, bet Raeins Tālbergs un Kristiāns Ozols uzstājās ar savu iestudēto deju. Viens no uzdevumiem bija sagatavot sportisku sveicienu šķēpmetējai Madarai Palameikai. Tajā 5.b klases skolēni izmantoja piecus riņķus olimpisko apļu krāsā, šķēpu un katrs pateica savu izdomāto sveicienu. Komandai bija arī vienota forma: tirkīzzili krekliņi ar katra nēsātāja vārdu. Meitenēm bija sapītas 2 franču bizes un matos iesprausti ziedi, ko pagatavojusi Danielas mamma. Arī zēniem bija izveidotas interesantas frizūras.

Kā rakstīts draugiem.lv, «ZZ čempionāts ir trakas sacensības starp klasēm visā Latvijā, kurās pārbauda drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību». Jāsecina, ka ar šim lietām 5.b viss kārtībā, jo no 14 komandām mūsējie kļuva par uzvarētājiem. Īpaši viņi izcēlās, noturot līdzsvaru uz šūpolēm, kad bija jānodod tālāk liela, piepūšamā pudele, turklāt to izdarīja tikai 40 sekundēs. Ne katra komandas spēja veikt šo uzdevumu.

Skolēniem patika «ZZ čempionāta» atklāšana, kurā piedalījās gan brāli Dermaki, gan «Stieņu supermeni», tāpat iepriecināja iespēja izlēkāties pa piepūšamo pilsetiņu. Taču visemocionālākais brīdis bija balvas pasniegšana. Noslēgumā, kad bija jānosauc uzvarētāji, dažiem piektklasniekiem jau likās, ka tie būs viņi, jo vadītāji vispirms nosauca 5. klasi, tad 5.b klasi un zīmīgi paskatījās uz mūsējiem, bet, lai intriga būtu lielāka, uzreiz to nepateica. Kad nosauca Dundagas vidusskolas 5. b klasi, tad skolēni iegavilējās un skriešus devās pēc balvām. Dažam pat nobira pa asarai.

Balvā pilnīgi visi dalībnieki saņēma plīša lācīti un ZZ sākuma komplektu ar interneta pieslēgumu, par ko nav jāmaksā. Uzvarētājiem tika liels kartona kauss un uzaicinājums piedalīties Lielajā finālā, kas notiks 26. V Rīgā, Esplanādes parkā.

Audzinātāja Una saka lielu paldies visiem vecākiem par atbalstu, bet īpaši Ansim Rodertam, kas ļoti daudz palīdzēja, būdams kopā ar skolēniem visu dienu.

Diānas Siliņas teksts, foto no 5.b klases albuma

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.05.14.uzvara_pusfinala.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki