Talka «Kurzemītes» rotaļu laukumā

29. V pievakarē apmēram 20 cilvēku atsaucās kustības «PAR!» aicinājumam sapost laukumu pie Dundagas bērnudārza bibliotēkas pusē.

Laika apstākļi dienas gaitā aizvien pasliktinājās, tomēr talcinieki saradās. Īpašs prieks par jauniešiem, kas ikdienā trenkā florbola bumbiņu vienā no nojumītēm — Dāvi Bērzkalnu, Tomu Dambergu, Edgaru Cīruli, Elvi un Lauri Stariem, Mārtiņu Šacki — un nākamajiem jauniešiem — Danielu Cīruli un Elvi Šacki. Varbūt vēl nenosaucu kādu, kam nemaz nezinu vārdu, bet viņi paši to zina, un paldies jau skaitās tāpat!

Saprotams, ka lietus dēļ nevarēja krāsot ārā, toties zem nojumītēm gan. Laukumā nozāģējām un izrakām traucējošos košumkrūmus, pielīdzinājām zemi, daļēji nomainījām grīdu nojumē, kur tā bija visvairāk cietusi, cik nu vien slapjumā bija iespējams, blakus kuģim ierakām dažāda garuma stabiņus — bērniem kāpelēšanai.

Ko nepaveicām šoreiz, to izdarīsim citreiz, bet par dūšīgo pastrādāšanu prieks pašiem un, cerams, tāds būs visiem laukuma lietotājiem.

Pie sevis smējāmies, ka laikam jau tā ir — karstā laikā jālieto karsti šķidrumi, bet aukstā — auksti. Proti, iepriekš, siltākās dienās plānojot talku, nospriedām, ka visvienkāršāk pagatavojamais talkas ēdiens būtu aukstā zupa. Ap deviņiem, kad darbiem metām mieru, vēderi jau kurkstēja. Izrādījās — ja diviem aukstās zupas šķīvjiem pa virsu uzdzer karstu tēju, tad kļūst pavisam labi.

Paldies visiem atsaucīgajiem, kas pielika roku strādājot, kas atvēlēja kādu krāsas bundžu, dēļu galus, baļķēnus, sastāvdaļas zupai!

Uz tikšanos citās norisēs!

Alnis Auziņš

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.06.01.talka.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki