Jūras svētku sporta spēļu uzvarētāji

14. VII Kolkā Jūras svētkos norisinājās sporta spēles.

Savus spēkus Jūras svētku apmeklētāji varēja izmēģināt dažādos sporta veidos, un, ja ir sporta spēles, tad ir arī uzvarētāji. Uzvarētājus šoreiz apbalvoja ar diplomiem, medaļām un balvām, ko bija sarūpējuši vietējie uzņēmumi. Paldies uzņēmumiem «Līcis 93» un «Laimes mājas» par atsaucību!

Vislielākā rosība bija petanka spēles laukumā, kur vīriešu konkurencē 1. vieta Gintam Macijauskim, 2. vieta — Arnim Samoilovam, 3. vieta — Henrijam Bordjugam, sieviešu konkurencē 1. vietā Ilona Tālberga, 2. vietā Edīte Kaugure, 3. vietā Dace Liepiņa.

Haizivju medībās izrādījās ļoti līdzīgas šautriņu mešanai, atsevišķi vērtējot sievietes un vīriešus, 1. vietu ieguva Inta Antane un Henrijs Bordjugs, 2. vietu — Žanete Grīnerte un Kristaps Šteins, bet 3.vietu — Rūta Abaja un Raivis Šulcs.

«Neptūna daudzcīņas» trīs posmos lielāko izveicību parādīja un 1. vietu ieguva Māris Ernštreits un Jānis Martužāns, 2. vietā — Kristaps Šteins un Gints Macijauskis, 3. vietā Agris Ernštreits un Uģis Bernāns.

Dvieļubolā 1. vietā Matīss Tauniņš un Niks Skudra, 2. vietā — Andris Sproģis un Jānis Martužāns, 3. vietā — Gints Macijauskis un Kristaps Šteins.

Fotorientēšanās Kolka Cool īpaši lielu interesi izraisīja tiem, kas vēlējās tuvāk iepazīties ar ciemu un tā skaistākajām vietām. Maršrutu veica visi dalībnieki, bet visprecīzākie un ātrākie izrādījās Agneta, Reinis, kā arī Reinis, Zane un Elita.

Paldies visiem dalībniekiem par iesaistīšanos un tiesnešiem par ieguldīto darbu!

Aiga Ūdre

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.07.19.juras_svetku_sporta_spelu_uzvaretaji.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki