25. VIII Senās uguns nakts

dsc06529.jpg

Senajā uguns naktī, kas gadu no gada ap Baltijas jūru kļūst arvien populārāka, 25. VIII piedalīsies arī mūsu novads.

Ugunskurus ap Baltijas jūras piekrasti iededz, lai parādītu piejūras tautu vienotību un atgādinātu par mūsu vēsturi un kultūras mantojumu. Ugunskuri iezīmē apņemšanos rūpēties par jūru, kas vieno cilvēkus, pilsētas un valstis, par tās vides kvalitāti, par dabas resursu saglabāšanu savai un nākamajām paaudzēm.

Tā kā šis ir arī olimpiskais gads, tad esam iecerējuši īpašu pasākumu — doties stafetes skrējienā no Dundagas uz Kolku, lai plkst. 21.30 Kolkas pludmalē iedegtu ugunskurus un vienotos kopīgā lūgšanā par Baltijas jūru.

Attālumu Dundaga — Kolka sadalīs pa posmiem, kuru garums būs atkarīgs no dalībnieku skaita. Katrs skrējējs skries vai soļos vienu posmu. Stafetes skrējiena laikā tiks nesta lāpa, ar ko tiks aizdegti ugunskuri Kolkā.

Skrējiena sākums plkst. 16.00 laukumā pie pils. Skriet gribētājus aicinām pieteikties pa telefonu 26164679 vai personīgi Aigai Ūdrei līdz 23. augustam.

Pie ugunskura izteiksim savus solījumus jūrai, dziedāsim, iesim rotaļās, dejosim vai vienkārši vērosim ugunskuru un jūru!

Sīkākas ziņas par pasākumu būs skatāma pašvaldības interneta vietnē un afišās.

Vienosimies kopīgā ugunskuru ķēdē ap Baltijas jūru!

Skatiet arī http://www.muinastuled.ee/lv

Dundagas kultūras pils kultūras darba organizatore Smaida Šnikvalde

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.08.03.senas_uguns_nakts.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki