Izrāde «Balkona ragneši»

21. IX plkst. 19.00 Dundagas pilī komēdija «Balkona ragneši». Biļetes cena Ls 3, Ls 4 un Ls 5. Biļešu iepriekšpārdošana Dundagas pilī vai rezervēšana pa telefonu 22021270. Pirms izrādes un starpbrīdī darbosies bufete.

Vīrs negaidīti atgriežas mājās un sastop sievu kopā… Kā jūs domājat, ar ko? Neesat maldījušies — ar puspliku mīļāko. Kā jūs domājat, ar ko tas beidzas? Ar kautiņu? Nekā tamlīdzīgi… Abi vīrieši šķiras kā draugi. Viss būtu labi, ja pēc brītiņa no kaimiņu dzīvokļa caur balkonu šeit neierastos vēl viens pusplikais… Un tad gan sākas…

Austriešu dramaturgs Herberts Bergers tipiski anekdotisku gadījumu ietērpis asprātīgos, negaidītu sižetisku pavērsienu virpuļos, pievienojis krāsainus dialogus un noved lugas varoņus līdz atziņai — ja esi neuzticīgs savam vistuvākajam cilvēkam, esi gatavs, ka viņš atbildēs ar to pašu. Un attiecības tā samežģīsies, ka šo mezglu atraisīt būs pa spēkam vienīgi īstai mīlestībai. Autors atgādina, ka, dzenoties pēc karjeras, naudas un vispārējas atzīšanas, cilvēki bieži atstāj novārtā tādas vērtības kā ģimene un mīlestība.

Lomās:

  • Zane Jančevska,
  • Aīda Ozoliņa,
  • Juris Kalniņš,
  • Mārtiņš Brūveris,
  • Voldemārs Šoriņš vai Kārlis Anitens.

Horeogrāfs: Alberts Kivlenieks, muzikālais noformējums: Valdis Zilvers.

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.08.15.balkona_ragnesi.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki