Novada Sporta svētkos

11. VIII Sporta svētkos dalību pieteica un par medaļām cīnījās 8 komandas. Tās bija izveidojuši uzņēmumi un organizācijas, kāda ciema iedzīvotāji un vienkārši draugi un domubiedri.

Lai gan vēl dienu iepriekš, lietum nemitīgi līstot, daži jokoja, ka dalībnieki sacentīsies visdažādākajos ūdens sporta veidos, sestdien pat drusku uzspīdēja saulīte un «Mazās skolas» stadionā pulcējās sporta cienītāji. Aldis Felts, uzrunājot dalībniekus, aicināja atbildēt uz trim jautājumiem: vai sportisti vēlas saulainu laiku, vai grib uzvarēt un vai grib uzvaru savai komandai. Uz pēdējo jautājumu atskanēja visskaļākie piekrišanas saucieni. Pēc tam visi noskatījās Talsu taiboksa kluba «Golden Gym» jauno bokseru paraugdemonstrējumus, turklāt jaunākajam dalībniekam bija tikai pieci gadi! Pēc šādas iesildīšanas sacensties sāka arī novada sportisti. Lūk, viņu veikums!

Makšķerēšana: 1. vietā Dainis Kriķītis, 2.–3. vietā Ilze Švāģere un Raimis Rozenbergs.

Šautriņu mešana sievietēm: 1. vietā Alise Ralle, 2. vietā Ilze Ozoliņa, 3. vietā Linda Nierliņa.

Šautriņu mešana vīriešiem: 1. vietā Emīls Pocjuss, 2. vietā Uldis Štranders, 3. vietā Kaspars Kristiņš.

Volejbols vīriešiem: 1. vietā Toms un Kristaps Šeptes, Kaspars Kristiņš, Aldis Felts, 2. vietā Andis un Paulis Švāģeri, Adrians Kārklevalks, Jēkabs Avotiņš, Matīss Pētersons, 3. viet;a Pēteris Aukmanis, Jānis Gološinskis, Aldis Avotiņš, Ernests Salcevičs, Mārtiņš Šembergs.

Volejbols sievietēm: 1. vietā Baiba Gedrovica, Krista Pūcīte, Alise Kalēja, Anda Sudakova, 2. vietā Lelde Bēķe, Laine Šmite, Alise Ralle, Andžela Lepere, 3. vietā Inga Treize, Dana Vītola, Ieva Pētersone, Krista Sustriņa.

Tautasbumba sievietēm: 1. vietā Eva Landmane, Dita Pagila, Kristīne Rudgale, Madara Rudgale, Kristiāna Breijere, 2. vietā Anda Sudakova, Baiba Gedrovica, Krista Pūcīte, Alise Kalēja, 3. vietā Dace un Liene Rumpes, Agnese Bērzkalne, Paula Skaidiņa, Zane Tālberga.

Vasaras biatlons: 1. vietā Juris Perekrests, Ieva Kristiņa, Andris Reinfelds, Kristīne Ozoliņa, 2. vietā Māris Neparts, Lauris Seržants, Anete Kinčus, Elīna Mellenberga, 3. vietā Lolita Vitmane, Dace Rumpe, Edgars Cīrulis, Dāvis Bērzkalns.

Tāllēkšana atmuguriski: 1. vietā Liene Rumpe, Lolita Vitmane, Toms un Kristaps Šeptes, Kaspars Kristiņš, 2. vietā Andis un Paulis Švāģeri, Matīss Pētersons, Mona Roze, Annija Cielava, 3. vietā Anete Kinčus, Līga Tīfenberga, Kristaps Bolšings, Klāvs Cirvelis, Lauris Seržants.

Futbola soda sitieni: 1. vietā «Fidži fidži», 2. vietā «Susuri», 3. vietā «Neveja».

Bosu cīņas: 1. vietā Andris Reinfelds, 2. vietā Pēteris Rumpe, 3. vietā Madars Burnevics.

Stafete «Spēks ir bumbās»: 1. vietā Juris Perekrests, Juris Lasmanis, Andris Reinfelds, Normunds Kacēvičs, Raitis Kristiņš, 2. vietā Māris Neparts, Līga Tīfenberga, Klāvs Cirvelis, Miks Ratkevičs, Kristaps Bolšings, 3. vietā Paulis un Andis Švāģeri, Raivis Kriķītis, Matīss Pētersons, Adrians Kārklevalks.

Veiklības stafete: 1. vietā Andis Švāgeris, Adrians Kārklevalks, Raivis Kriķītis, Mona Roze, Annija Cielava, Inga Treize, 2. vietā Juris Perekrests, Andris Reinfelds, Juris Lasmanis, Ieva Kristiņa, Kristīne Ozoliņa, Zane Kristiņa.

Piedalīties vēlējās arī iedzīvotāji, kas nebija nevienā komandā.

Individuālie rezultāti petankā sievietēm: 1. vietā Žanete Grīnerte, 2. vietā Dace Kārklevalka, 3. vietā Madara Rudgale.

Individuālie rezultāti petankā vīriešiem: 1. vietā Kristaps Šteinbergs, 2. vietā Klāvs Cirvelis, 3. vietā Oskars Tebernieks.

Apkopojot komandu rezultātus un ņemot vērā septiņus labākos vērtējumus, noskaidrojās šīs dienas visveiksmīgākās komandas. Apsveicam «Luterāņus un viņu draugus» ar 1. vietu, «Susurus» ar 2. un draudzīgo «Nevejas» komandu ar 3. vietu!

Rezultāti

Komanda LZT Luterāņi Susuri Fidži PLPKS Dundaga Neveja Kvartāls 13. bloks
Volejbols vīriešiem 8 6 1 4 7 2 3 5
Volejbols sievietēm x 5 4 2 6 3 1 x
Tautasbumba sievietēm 7 5 3 6 1 4 2 x
Šautriņu mešana sievietēm 5 1 6 3 7 2 4 x
Šautriņu mešana vīriešiem 7 3 2 1 4 8 6 5
Vasaras biatlons 8 1 3 6 7 4 5 2
Tāllēkšana atmuguriski 7 6 1 7 5 2 4 3
Futbola soda sitieni 8 6 2 1 5 3 4 7
Makšķerēšana 4 1 3 5 6 2 x x
Veiklības stafete 5 2 3 4 7 1 6 8
Spēks ir bumbās 6 1 5 7 8 3 4 2
Bosu cīņas 5 1 2 6 7 4 8 3
Kopā punkti 39 10 14 34 34 15 22 27
Vieta 8 1 2 6 7 3 4 5

Jāpiebilst, ka vislielāko atbalstu, šķiet, pauda tieši nevejnieku līdzjutēji. Savukārt viens no lielākajiem pārsteigumiem gaidīja «Spēks ir bumbās» dalībniekus, kas stafetes aprakstu saņēma īsi pirms starta. Izrādījās, ka bumbas ir … jēlas olas.

Paldies arī pārējiem sportistiem un līdzjutējiem par aktīvo piedalīšanos un labajām emocijām! Paldies Aldim Feltam, Arvim Heniņam, Andrim Kojro un Jānim Simsonam! Paldies jauniešiem Raivim, Madarai, Alisei, Robertam, Santai, Signei, Lainei, Dīnai, Jutai, Baibai, Maijai, Lindai, Tomam, Dzintaram un Mārtiņam par ieguldīto darbu!

Aiga Ūdre un Diāna Siliņa

D. Siliņas foto

Discussion

, d.m.Y H:i

Man diemžēl nav zināmi nevieni citi foto, kā tikai šeit izliktie. Vaicājiet fotogrāfiem, kurus redzējāt sporta laukumā.

, d.m.Y H:i, d.m.Y H:i

Vai var dabūt bildes no sporta svētkiem?:)

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.08.16.sporta_svetkos.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki