Iespēja Kurzemes jauniešiem

pilnveidot savas komunikācijas prasmes

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne aicina Kurzemes jauniešus vecumā no 17 līdz 25 gadiem piedalīties bezmaksas apmācībās «Komunikācija?! Kas tā ir?», lai pilnveidotu savas komunikācijas un prezentācijas prasmes. Ja Tev sagādā grūtības publiski uzstāties, nezini, kā prezentēt savu ideju vai nespēj brīvi sarunāties ar nepazīstamiem cilvēkiem, tad šīs apmācības ir domātas tieši Tev! Tajās būs iespēja iepazīt dažādus komunikācijas veidus un stilus, uzlabot savas komunikācijas un prezentācijas prasmes, atbrīvoties no bailēm runāt publiski un uzzināt, kā veiksmīgi komunicēt virtuālajā vidē.

Apmācības notiks divās daļās:

  1. 1. no 28. līdz 30.septembrim Īvandes muižā (Kuldīgas nov., Īvandes pag.);
  2. 2. no 26. līdz 28. oktobrim Virkas muižā (Kuldīga).

Svarīgi, lai Tu varētu piedalīties abās apmācību daļās visas dienas. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, bet pašiem dalībniekiem ir jāsedz tikai ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu.

28. - 30. septembrī apmācības vadīs Inese Priedīte (biedrība «Piepildīto sapņu istaba») un Ilze Jozēna, savukārt 26. – 28. oktobrī jauniešus apmācīs Inese Priedīte (biedrība «Piepildīto sapņu istaba») un Gunta Kelle (biedrība «Jaunatnes organizāciju apvienība «IMKA Latvija» »). Detalizētāku apmācību programmu skatīt pielikumā.

Lai pieteiktos apmācībām, jāaizpilda pieteikuma anketa (pielikumā) un līdz 2012. gada 14. septembrim jānosūta tā Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne padomes priekšsēdētājai Evitai Fridrihsonei uz e-pastu: evita.fridrihsone@redcross.lv vai pa faksu: 67336652.

Apmācībās varēs piedalīties tikai 22 jaunieši, tādēļ notiks dalībnieku atlase, kurā priekšroka tiks dota tiem jauniešiem, kuri šobrīd nestrādā, nemācās vai ir no lauku apvidus.

Apmācības organizē VA «Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra» (JSPA) un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, kas ir JSPA reģionālais sadarbības partneris apmācību rīkošanā LR Kurzemes plānošanas reģionā, Latvijas un Šveices sadarbības programmas «Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos» ietvaros.

Piesakies pats un pastāsti draugam!

Latvijas – Šveices sadarbības programmu «Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos» finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

Vairāk informācijas meklē mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv vai www.lskj.lv!//

~~DISCUSSION~~

zinas/2012.09.07.iespeja_kurzemes_jauniesiem.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki