Brīvprātīgie Dundagā

13. XI novadu apmeklēs Brīvprātīgo brigāde ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kā aktrisi Zani Vaļicku, lai kopā ar Dundagas vidusskolas skolēniem palīdzētu pašvaldības darbiniekiem ikdienas darbos laikrakstā «Dundadznieks», dzimtsarakstu nodaļā, arhīvā un citur. Tā jauniešiem būs lieliska iespēja saprast, vai savu turpmāko karjeru vēlas saistīt ar pašvaldību jomu. Pasākumu vadīs Uģis Joksts.

Rīta pusē, no plkst. 10.00 līdz 12.00, Brīvprātīgo brigāde kopā ar vidusskolas skolēniem darīs brīvprātīgo darbu novada domē, bet no plkst. 14.00 līdz 16.00 visi dosies uz skolu, lai tiktos arī ar citiem skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem. Uģa Joksta vadībā visi varēs dalīties iespaidos un pārrunāt brīvprātīgā darba ieguvumus. Par brīvprātīgā darbā gūto pieredzi stāstīs arī pieredzējuši brīvprātīgie, bet dažādas nevalstiskās organizācijas un pašvaldību iestādes — par brīvprātīgā darba iespējām savā organizācijā.

Noslēgumā klātesošie diskutēs par iespējām veicināt jauniešu brīvprātīgo darbu un meklēs piemērotākās metodes, lai iesaistītu jauniešus brīvprātīgā darba veikšanā un uzlabotu sadarbību starp skolām, jauniešiem un brīvprātīgā darbavietām.

Brīvprātīgo Brigādes vizītes tiek rīkotas Izglītības un zinātnes ministrijas informatīvajā kampaņā jauniešiem par brīvprātīgo darba ieguvumiem un iespējām. Tās mērķis ir popularizēt brīvprātīgo darbu jauniešu vidū, kā arī informēt par ieguvumiem, iespējām un pieredzi, ko var iegūt veicot brīvprātīgo darbu.

Aicinām žurnālistus un nevalstiskās organizācijas atbalstīt Brīvprātīgo brigādes vizīti Dundagā!

Zane Bundiķe

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.11.09.brivpratigie_dundaga.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki