Ziemassvētku izstādē un tirdziņā

30. XI pils kolonzālē atklāja Ziemassvētku izstādi un tirdziņu.

Dažnedažādas sedziņas — adītas, austas, tamborētas, rakstainas zeķes un cimdi, čībiņas zīdaiņiem, Adventa vainagi no čiekuriem, gliemežvākiem un citiem dabas materiāliem, rotaslietas, lakati, šalles, koka karotītes, tamborētas eglīšu rotas un smalki, tamborēti groziņi, māla podiņi un svečturīši, kartītes, matu dekori un pat somas — tas nebūt nav viss, kas izstādē aplūkojams un tirdziņā nopērkams. Apskatot izstādi un tirdziņu, atcerējos laikus, kad tur varēja iegādāties lina audumā ietērptas burciņas ar medu no Induļa un Zintas Ķierpju dravas. Uz šādām atmiņām mani vedināja Vitālija Nazārova sarūpētie kārumi — ķirbju un cidoniju sukādes, ko var pagaršot un tad lemt, iegādāties vai ne. Gardas jau gan!

Šogad pirmoreiz izstādē un tirdziņā piedalās ne tikai Vitālijs, bet arī Līga Paegleskalne, Santa Sula, Arita Geršmane, Anita Šulce un Rūta Roze. Īpaši acis piesaista Santas interesanti darinātie kēksiņi, ar ko spēlēties mazajām meitenēm, bet lielākas jaunkundzes un pieaugušas sievietes tos var izmantot kā adatu spilvenus. Anita savukārt mantojusi no mammas Marutas talantu dabā ieraudzīt, izdomāt un radīt skaistus floristikas darbus, šoreiz tie ir bagātīgie Adventa vainagi.

Skaisti aptamborētus spilvenus un tamborētas segas no savas pūralādes bija izņēmusi arī Ligita Miška. Viņas darbi lieliski kuplināja izstādi.

Pateicība visiem, kas izstādē un tirdziņā piedalījās, kā arī pils meitenēm Rutai un Smaidai, kas to rīkoja un iekārtoja!

Izstāde vēl būs aplūkojama un tirdziņš darbosies līdz 28. XII darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00.

Diāna Siliņa

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.12.04.ziemassvetku_izstade_un_tirdzina.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki