Hokejs Dundagā

19. I laukumā pie vidusskolas hokejā sacentās «Vecmeistari», «Juniori», «Rezervisti», sporta klubs «Dundaga» un «Pitraga roņi».

Pirmās šādas sacensības atklājot, spēku un izturību novēlēja novada izpilddirektore Inga Ralle un galvenais tiesnesis Atis Burnevics. Prieks tika jauniem un veciem, pieredzējušiem un ne tik pieredzējušiem spēlētājiem, kā arī skatītājiem.

Lūk, godalgoto vietu un medaļu komplektu ieguvēji: 1. vietā «Pitraga roņi» — Gaidis Bērziņš, Andis Araks, Ivo Zutis, Guntis Ziedonis, Edgars Kukainis; 2. vietā SK «Dundaga» —– Raitis, Kaspars, Uldis un Kristaps Kristiņi, Juris Perekrests, Atis un Edijs Burnevici, Ernests Jaunķierpis; 3. vietā «Vecmeistari» — Zigmunds Grīnītis, Viktors Fesenko, Guntis Pirvits, Gatis Petrovics, Alvis Tālbergs, Andis Upītis, Andris Freibergs, Māris Neparts. Apsveicam!

Liels paldies iedzīvotājiem, kas līdzēja sacensības sagatavot: Dāvim Bērzkalnam, Renāram Mičulim, Tomam Dambergam, Elvim un Laurim Stariem un Didzim Kokorēvičam par ledus uzliešanu; Zigmundam Grīnītim un Viktoram Fesenko par laukuma sakārtošanu; Īrisai Alksnei, Žaklīnai Amoliņai, Lorai Eglei, Evelīnai Treizei, Amandai Piparei, Ernestam Salcevičam, Lainei Šmitei, Ešlijam Ešenvaldam, Oskaram Skarbiniekam un Ermīnam Kasparovičam par brīvprātīgo darbu un garšīgo tēju; Indulim Šūmanim par nesavtīgo palīdzību tiesāšanā; Edgaram Cīrulim, Renāram Brālim un Uģim Ozoliņam par varonīgo vārtu sargāšanu augu dienu; SK Dundaga vīriem Raitim un Kasparam Kristiņam un Atim Burnevicam par piedalīšanos sacensību rīkošanā; Andrim Kojro un Gintam Slavam par materiālu gādāšanu.

Vakarpusē uz laukuma hokeja kaislības nomainīja Ledus diskotēka, kas no plkst. 18.00 līdz 20.30 pulcēja apmēram 20 interesentu. Šādu ieceri iepriekšējās ziemās bija traucējis vai nu atkusnis, vai nu pārāk bargs sals. Šoreiz laiciņš bija uz ūsiņu. Mūzikas pavadībā izslidojās pārsvarā vidējā skolas vecuma bērni, bet kopā ar tiem arī kāds dūšīgāks tētis. Ar mūzikas aparatūru nodrošināja vidusskola, dziesmas atskaņoja 12. klases audzēknis Edgars Cīrulis, kas pirms tam bija sargājis vārtus hokeja sacīkstēs. Jāuzteic jauniešu brīvprātīgie, kas nesa malku, kurināja ugunskuru un izdāļāja tēju, par kuras tapšanas priekšnosacījumiem bija parūpējusies pašvaldība.

Aiga Ūdre un Ruta Bērziņa
Lilitas Laicānes foto

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.01.21.hokejs.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki