Sociālās atstumtības riska grupu integrācija izglītībā

2012. gada oktobrī, novembrī un decembrī projektā «Atbalsta pasākumu īstenošana jauniešu sociālās atstumtības riska grupu integrācijai izglītībā Dundagas novadā» sadarbības partneru skolās — Dundagas vidusskolā, Talsu pamatskolā, Mazirbes speciālajā internātpamatskolā, Kolkas pamatskolā — turpinājās nodarbības radošajās darbnīcās — mājturībā, runas mākslā un sportā. Kolkas pamatskolā, Talsu pamatskolā un Dundagas vidusskolā ir papildu iespējas skolēniem pilnveidot zināšanas pagarinātajā dienas grupā. Sadarbības partneru skolās skolēniem projektā nodrošinātas iespējas saņemt papildu pakalpojumus — logopēdijas un koriģējošās vingrošanas nodarbības, kā arī psihologa konsultācijas.

Novembrī Mazirbes speciālās internātpamatskolas skolēni projektā iesaistījās izglītojoši praktiskā nodarbībā «Dārza iekārtošana». Skolēni kopā ar skolotājiem pilnveidoja skolas dārzu.

22. XI skolēni no visām projekta sadarbības skolām devās ekskursijā uz Ventspili, apmeklējot Amata māju, planetāriju, kā arī Olimpisko centru un izbaudīja dažādās ūdens atrakcijas. Ekskursijā līdz ar izglītojošošajām aktivitātēm skolēni nostiprināja savas sociālās un saskarsmes prasmes neikdienišķā vidē.

Ilze Kriķīte


Projekts «Atbalsta pasākumu īstenošana jauniešu sociālās atstumtības riska grupu integrācijai izglītībā Dundagas novadā»

Ieguldījums tavā nākotnē!
Projekta numurs 2011/0035/1DP/1.2.2.4.2/11/APIA/VIAA/O91

zinas/2013.01.28.mazirbes_skola.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki